تلفن تحت شبکه مدیریتی دیلینک با قابلیت PoE و دارای 5 اکانت SIP مدل DPH-400SE/F4

( )

D-Link DPH-400SE/F4 Broadband Internet IP Phone

  • صفحه نمایش: دارد
  • دفترچه تلفن: دارد
  • تعداد اکانت SIP: پنج اکانت
  • قابلیت PoE: دارد
  • اسپیکر: دارد
  • قابلیت کنفرانس: دارد
D-LINK

11,962,000 ریال

خرید بیشتر از موجودی تلفنی استعلام گردد

افزودن به لیست دلخواه

معرفی تلفن تحت شبکه مدیریتی دی- لینک، مدل DPH-400SE/F4

تلفن های تحت شبکه، از جدید ترین نوآوری های عصر اینترنت هستند که امکان مکالمه و برقراری ارتباط با کل دنیا را، با کم ترین هزینه برایتان فراهم می کنند. در گذشته تماس با سایر کشورها یا بسیار دشوار بود و با کیفیت بسیار پایینی انجام می شد، و یا هزینه ی مکالمه آن قدر زیاد بود که عملا این کار را برای افراد غیر ممکن می ساخت و توجیه اقتصادی نداشت. امروزه با روی کار آمدن تلفن های تحت شبکه و در بستری از اینترنت، می توان به یک اشاره با شخصی در آن طرف کره ی زمین ارتباط برقرار کرد و با پرداخت هزینه ای بسیار کم، به هدف خود دست یافت.

یکی از تلفن های تحت شبکه مدیریتی که از شهرت و محبوبیت بسیاری برخوردار است، تلفن تحت شبکه ی دی- لینک، مدل DPH-400SE/F4 است. این تلفن که از نظر ظاهری شبیه به یک تلفن معمولی است، جای کمی را روی میز کار شما اشغال می کند و برخلاف ظاهر معمولی اش، امکانات زیادی را برایتان فراهم می کند. این دستگاه تلفن با ولتاژ 5 ولت و جریان 1 آمپر کار می کند و در بازه ی دمایی 20 تا 65 درجه ی سانتی گراد و بازه ی رطوبتی 5 تا 95 درصدی، قابل استفاده است. حال می خواهیم ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری DPH-400SE/F4 را بررسی کنیم و به طور کامل با عملکردهای مختلف این دستگاه آشنا شویم.

 

ویژگی های سخت افزاری

تلفن تحت شبکه ی DPH-400SE/F4 که دارای گواهینامه های CE Class B و FCC Class B است، از شبکه های PPPoE، Static IP و DHCP server پشتیبانی می کند و دارای دو پورت 10 و 100 گیگابایتی است. این تلفن دارای بلندگو و صفحه کلید نیز می باشد که به شرح هر یک از آن ها خواهید پرداخت.

صفحه کلید

به کمک صفحه کلید این تلفن می توانید زنگ تماس، صدای گوشی و صدای بلند گو را کنترل کنید. می توانید دستگاه را روی حالت بلند گو بگذارید تا مکالمات برای همه پخش شود. همچنین می توانید تلفن را روی حالت بی صدا و یا انتظار مکالمه قرار داده و یا از هدفون، برای انجام مکالمات استفاده کنید. به کمک کلید تکرار شماره گیری، می توانید تنها با یک دکمه، شماره ی مورد نظرتان را چند بار شماره گیری کنید. می توانید تماس ها را انتقال دهید و یا کنفرانس تشکیل داده و هم زمان با چند نفر صحبت نمایید. این دستگاه دارای دفترچه تلفن نیز می باشد و صفحه نمایش آن سیاه سفید است. به کمک دکمه های تعبیه شده روی تلفن می توانید انواع تنظیمات مورد نظرتان را به راحتی اعمال کنید و کارایی آن را برای خودتان، به حداکثر ارتقا دهید.

ویژگی های تلفن

تلفن تحت شبکه ی DPH-400SE/F4 شماره تماس های ورودی را روی صفحه، نمایش می دهد. به کمک حافظه دستگاه می توانید 30 تماس از دست رفته، 30 تماس پاسخ داده شده و 30 تماس خروجی را مشاهده کنید و 100 شماره تلفن را به همراه نام صاحبانشان ذخیره نمایید. این دستگاه تاریخ و زمان روز و زمان مکالمات انجام شده را نمایش می دهد و قابل تنظیم با 10 آهنگ زنگ مختلف می باشد. همچنین قابلیت ذخیره ی 10 تماس فوری را دارد. پس از انجام کلیه ی تنظیمات مورد نظرتان، در پایان می توانید برای تنظیمات انجام شده، رمز بگذارید تا مانع تغییر آن توسط دیگران شوید.

ویژگی های پیشرفته کیفیت صدا

کارکرد اصلی هر نوع تلفنی، انتقال صدا است و طبیعی است که مهم ترین مولفه ی کیفی هر تلفنی کیفیت صدای آن باشد. بنابراین توجه به ویژگی های صوتی هر تلفنی به هنگام خرید آن، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یکی از مهم ترین مزیت های تلفن تحت شبکه دی- لینک، مدلDPH-400SE/F4، برخورداری از کیفیت صدای بسیار خوب است. این تلفن پارازیت های موجود در محیط و نویزهای موجود در صدا را خنثی می کند و صدایی شفاف، رسا و پیوسته را به طرف مقابل انتقال می دهد. از دیگر ویژگی های مفید این دستگاه قطع خودکار ارسال داده است، بدین ترتیب که به هنگام برقراری سکوت در طرفین مکالمه، ارسال داده را متوقف کرده و این چنین از مصرف غیر ضروری پهنای باند جلوگیری می کند. همچنین قطعات به کار رفته در این دستگاه باعث می شوند که صدا در فضا پخش نشود و به هنگام ارسال صدا به طرف مقابل، از اکو شدن آن جلوگیری می کنند.

فروشگاه اینترنتی "ایران شبکه" این امکان را برای کاربران خود فراهم آورده تا با مراجعه به سایت فروشگاه، مشخصات کالای مورد نظرشان را بررسی کنند و پس از تصمیم گیری درباره ی کالای مورد نیازشان، به یک اشاره آن را خریداری نمایند. ایران شبکه با عرضه ی محصولات با کیفیت و ضمانت شده باعث می شود تا با خیالی آسوده کالای مورد نظرتان را خریداری کنید و در حداقل زمان ممکن، آن را تحویل بگیرید.

 

ویژگی ها

ویژگی های فیزیکی

منبع تغذیه : 5V / 1000mA
دمای کارکرد : Temp: -20°C to 65°C
رطوبت کارکرد : 5%to 95%

ویژگی های سخت افزاری

پشتیبانی از شبکه ها : PPPoE Static IP DHCP Server
تعداد پورت شبکه ETHERNET RJ-45 LAN : 2 پورت 10/100
اسپیکر :
صفحه نمایش : سیاه / سفید
صفحه کلید : Volume Control for Ringer, Handset and Speaker Speakerphone Mute Headset Redial Hold Call Transfer Call Conference Message Retrieval (MWI) Phonebook Soft Keys Multiple Like Keys EDM extend module for speed dial abbreviated code, programmable features

ویژگی های نرم افزاری

ویژگی های تلفن : Caller ID display (Incoming call & CWI) Call log: 30 Missed Calls, 30 Answered Calls, 30 Dialed Calls Phonebook (up to 100 contact names and phone numbers) Day/Time display Call timer display 10 Selective Ring tones 10 Speed dial numbers Incoming call indicator User/Admin Password control for Configuration
کدک (Codec) صدا : G.711a/u (64 kbps) G.726 G.729A/B (8 kbps) (Optional) G.723.1 (Optional) BroadVoice16/32 (Optional)
ویژگی های پیشرفته کیفیت صدا : Silence Suppression Acoustic Echo Cancellation (G.167) Voice Activation Detection (VAD) Comfort Noise Generation Dynamic Jitter Buffer DTMF Transmitter (SIP info, Transparent, RTC 2833 relay) Packet Loss Concealment (PLC)

سایر مشخصات محصول

گواهینامه ها : CE Class B FCC Class B

PPPoE
 Static IP
 DHCP Server
2 پورت 10/100
سیاه / سفید
5V / 1000mA
Temp: -20°C to 65°C
5%to 95%
CE Class B
 FCC Class B
Caller ID display (Incoming call & CWI)
 Call log: 30 Missed Calls, 30 Answered Calls, 30 Dialed Calls
 Phonebook (up to 100 contact names and phone numbers)
 Day/Time display
 Call timer display
 10 Selective Ring tones
 10 Speed dial numbers
 Incoming call indicator
 User/Admin Password control for Configuration
G.711a/u (64 kbps)
 G.726
 G.729A/B (8 kbps) (Optional)
 G.723.1 (Optional)
 BroadVoice16/32 (Optional)
Volume Control for Ringer, Handset and Speaker
 Speakerphone
 Mute
 Headset
 Redial
 Hold
 Call Transfer
 Call Conference
 Message Retrieval (MWI)
 Phonebook
 Soft Keys
 Multiple Like Keys
 EDM extend module for speed dial abbreviated code, programmable features
Silence Suppression
 Acoustic Echo Cancellation (G.167)
 Voice Activation Detection (VAD)
 Comfort Noise Generation
 Dynamic Jitter Buffer
 DTMF Transmitter (SIP info, Transparent, RTC 2833 relay)
 Packet Loss Concealment (PLC)