برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شرکت تی پی لینکتی پی لینک


تاریخ پیدایش برند تی پی لینک به سال 1996 در کشور چین برمیگردد. اساس نام گذاری این برند بر استفاده از نوعی کابل زوج بهم تابیده شده (Twisted Pair) است که مخترع آن الکساندر گراهام بل بود. استفاده از این مدل کابل سبب کم شدن تداخل الکترومغناطیسی می شد. بدین ترتیب "TP" بخشی از نام این برند شد.

تی پی لینک از سال 2005 توسعه ی بین المللی خودش را در زمینه ی تولید ابزار وتجهیزات شبکه که در زندگی روزمره بشر مورد استفاده قرار می گیرد، آغاز کرد. در سال 2008 تی پی-لینک آمریکا بوجود آمد. و در حال حاضر با گسترش فراهم کنندگان در 170 کشور دنیا، میلیونها نفر در سرتاسر جهان را سرویس دهی میکند.

با رویکرد تامین نیازهای هر فرد به ابزار شبکه و عملکرد و ارزش آن، شرکت تی پی لینک در تولید محصولات و تامین خدمات شبکه پیشرو بوده است. در شرایطی که نیاز به داشتن یک زندگی با ارتباطات بیشتر روز به روز در حال افزایش و تکامل می باشد، کمپانی TP-Link صنعت امروزه ی خود را گسترش داده تا بتواند نیاز فردای بشر را نیز تامین کند.

در سال 2016 لوگو و شعار تی پی لینک همزمان با شروع تولید و گسترش محصولات خانه ی هوشمند این کمپانی تغییر یافت. در همین سال شرکت برای گوشی های هوشمند برند جدیدی با نام Neffos را به بازار عرضه کرد.

این کمپانی رقیب کمپانی هایی همچون D-Link، Netgear، Linksys و Asus می باشد. و با فروش محصولات از طریق کانال های مختلف همچون نمایندگان رسمی، توزیع عمده، خرده فروشی و فروش آنلاین در سطح بازار مشغول فعالیت می باشد.

تی پی لینک یکی از معدود شرکت هایی میباشد که تولید محصولات را، خود بعهده گرفته و از طراحان و صاحبان اصلی شرکت های بزرگ در این فرآیند کمک نمی گیرد. طبق ادعای کمپانی TP-Link کنترل بر تولید اجزا و نحوه ی عرضه ی محصولات از مهمترین مزیت های رقابتی این شرکت میباشد.

محصولات کمپانی تی پی لینک

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم