برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

کابل شارژر آیفون یک نوجوان را به کشتن داد!

کابل شارژر آیفون : اگر به خاطر داشته باشید، در سال ۲۰۱۳ یک مهماندار هواپیما در هنگام پاسخگویی به تماس با گوشی آیفون ۵ خود که درحال شارژ بود، دچار برق گرفتگی شده و فوت کرد. در کشورهای دیگر نیز این موضوع دوباره اتفاق افتاد و تعدادی از کاربران آیفون دچار یک سری برق گرفتگی در اثر استفاده از کابل های متفرقه شدند. کمپانی اپل پس از مشاهده ی چنین مسئله ای به طور رسمی اعلام کرد که کاربران می توانند کابل شارژرهای متفرقه ی خود را تحویل کمپانی داده و کابل شارژرهای اصلی دریافت کنند تا دیگر چنین مسئله ای اتفاق نیوفتد. این رویداد بخصوص در ایالات متحده، بریتانیا و چین عملی شد.

در هفته ی گذشته یک دختر ۱۴ ساله ی ویتنامی در زمان خواب با کابل شارژر فرسوده ای که به آیفون ۶ وی متصل بود، دچار برق گرفتگی شده و فوت کرد. پلیس این کشور در خصوص نحوه ی روی دادن این اتفاق گفت: این نوجوان ۱۴ ساله، طبق روال هرشب گوشی خود را در زمانی که در تخت خوابش استراحت می کرد به شارژ زده بود و گویا در سیم کشی شارژر آیفون خود یک پارگی جزئی وجود داشته و زمانی که در هنگام خواب به روی کابل شارژر خود غلت زده است، دچار برق گرفتگی شده و فوت کرده.  والدین اسن دختر بچه ی ۱۴ ساله اورا بیهوش بر روی تخت خواب خود پیدا کردند و تا وی را به بیمارستان برسانند، فوت کرده است.

اکنون توصیه می کنیم که اگر شما نیز یکی از کاربران گوشی های آیفون هستید، حتما کابل شارژر گوشی خود را بررسی نمایید و در صورت مشاهده ی هرگونه پارگی و لختی در سیم کابل خود سریعا آن را دور انداخته و اقدام به خرید یک کابل اصلی جدید نمایید.

منبع: زوم تک

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

تنظیمات

ورود

ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم