برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

دو اپلیکیشن Swarm و Foursquare رفع فیلتر شدند

نوشته شده در تاریخ1396-09-23 85
دوست داشتن0

پس از آنکه در ابتدای آبان ماه سال جاری دو سرویس Swarm و Foursquare فیلتر شدند، حال بررسی‌های انجام شده در طول یک هفته‌ی اخیر نشان از این دارد که این دو سرویس رفع فیلتر شده‌اند.

هفتم آبان ماه جاری گزارش‌های پراکنده‌ی منتشر شده توسط کاربران در شبکه‌های اجتماعی نشان از این داشت که دو سرویس Swarm و Foursquare به یکباره فیلتر شده‌اند. دلیل این فیلترینگ مشخص نبود و تنها گمانه‌زنی‌هایی در رابطه با چرایی فیلتر شدن این دو سرویس که جزو یک خانواده هستند، منتشر می‌شد.

پس از گذشته تقریبا یک ماه از زمان فیلتر شدن  این دو سرویس و با توجه به سیاست‌های موجود برای فیلتر یا رفع فیلتر اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های مورد استفاده توسط کاربران که بعضا تغییر می‌‌کند، در آزمایش این دو اپلیکیشن به این نتیجه رسیدیم که هر دو اپلیکیشن Swarm و Foursquare رفع فیلتر شده‌اند. با توجه به اینکه این دو سرویس در یک هفته‌ی اخیر همچنان در همین حالت به سر می‌برند می‌توان نتیجه گرفت که Swarm و Foursquare رفع فیلتر شده و می‌توان از هر دو سرویس به راحتی استفاده کرد. البته نمی‌توان به طور قطع در مورد آینده‌ی این دو سرویس اظهار نظر کرد و شاید دوباره شاهد فیلتر شدن آن‌ها باشیم.

Swarm و Foursquare تنها اپلیکیشن‌ها و سرویس‌هایی نیستند که در سال‌های گذشته به یکباره فیلتر شده و پس از گذشت مدتی دوباره با از میان برداشتن فیلتر به راحتی در اختیار کاربران قرار گرفته‌اند.

منبع: زومیت

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

تنظیمات

ورود

ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم