برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
آخرین نظرات
بدون نظر
جستجو در وبلاگ
مودم روتر +ADSL2 بیسیم چهار پورت 2 آنتن N300Mbps دیلینک D-Link DSL-2740U

مودم+ADSL2 بیسیم دیلینک D-Link DSL-2740 V2

‎تومان285,000 ‎تومان302,000 -‎تومان17,000
D-Link DSL-2877AL Dual-Band Wieless AC750 ADSL2 Plus and VDSL2 plus Modem Router

مودم VDSL2 بیسیم دیلینک D-Link DSL-2877AL

‎تومان597,000 ‎تومان667,000 -‎تومان70,000
TP-LINK TL-WA801ND

اکسس پوینت بیسیم N300 Mbps با 1 پورت LAN...

‎تومان309,000 ‎تومان325,000 -‎تومان16,000
TP-LINK  UH400

هاب USB تی پی لینک با 4 پورت مدل UH400

‎تومان145,000 ‎تومان199,000 -‎تومان54,000
TP-LINK TL-UE300

آداپتور تبدیل USB 3.0 به اترنت گیگابیت تی پی...

‎تومان197,000 ‎تومان230,000 -‎تومان33,000
مودم روتر +ADSL2 بیسیم چهار پورت تک آنتن N300Mbps یوتل مدل A304U

مودم +ADSL2بیسیم یوتل U-TEL A304U

‎تومان257,000 ‎تومان260,000 -‎تومان3,000
رکHPA ایستاده 42 یونیت عمق 100

رکHPA ایستاده 42 یونیت عمق 100

‎تومان2,399,000 ‎تومان2,610,000 -‎تومان211,000
HPA Rack Stand  22 Unit 100 Depth

رکHPA ایستاده 22 یونیت عمق 100

‎تومان1,699,000 ‎تومان1,810,000 -‎تومان111,000
رک HPA دیواری 9 یونیت عمق 60

رک HPA دیواری 9 یونیت عمق 60

‎تومان450,000 ‎تومان480,000 -‎تومان30,000
رک HPA دیواری 9 یونیت عمق 45

رک HPA دیواری 9 یونیت عمق 45

‎تومان399,000 ‎تومان430,000 -‎تومان31,000

هک کردن مغز؛ راهی به‌ سوی موفقیت در سطوح بالا

می‌گویند شما حاصل‌جمع ۵ نفری هستید که در زندگی‌تان بیشترین وقت را با آن‌ها می‌گذرانید. کارلین پرسیل، مدیر اجرایی یک شرکت وابسته‌ به تورنتو که به یک مربی و مشاور موفق تبدیل شد، همیشه سعی داشت خودش را در یک شرکت خوب قرار دهد. او درس‌های فوق‌العاده‌ای از افراد موفقی مثل تونی رابینز، آریانا هافینگتون، ریچارد برنسون، اپرا وینفری و ناپلئون هیل یاد گرفت.

پرسیل با هیچکدام‌ از این شخصیت‌ها به‌طور خصوصی و شخصی ملاقاتی نداشت؛ ولی این افراد را مربیان و مشاوران مجازی مورد اعتماد در نظر گرفت و سال‌ها عادات و شیوه‌هایی که به آن‌ها کمک کرد به اهدافشان برسند و برند خودشان را بسازند، با دقت مورد مطالعه قرار داد. زندگی این افراد برای پرسیل، تنها برنامه و طرحی برای موفقیت نبود؛ بلکه مدل محتملی بود که او می‌توانست در زندگی خودش پیاده کند و وقتی او شروع‌ به پیاده‌سازی نکاتی کرد که از آن‌ها یاد گرفته بود، احساس کرد زندگی‌اش به‌ سوی بهتر شدن پیش می‌رود.

با گذشت زمان، پرسیل متوجه شد که ریشه‌ی تمامی موفقیت‌های این افراد، نحوه‌ی آموزش و استفاده‌ آن‌ها از ذهن است. آن‌ها برای اینکه پیروز میدان باشند، مغز خودشان را هک کرده‌اند. پرسیل که برای به‌ اشتراک‌ گذاشتن معلومات و آموخته‌هایش مشتاق است، شروع‌ به تحلیل و بهینه‌سازی مغز کرد تا پتانسیل‌های انسان را به‌ حداکثر برساند. تحقیق او باعث شد وارد علوم اعصاب شود و مطالعاتی روی ذهن و مغز و چگونگی تأثیر آن‌ها روی رفتار بدن داشته باشد. او همچنین وارد روان‌شناسی مثبت‌گرا شد و روی روش‌هایی که باعث می‌شوند زندگی معنا پیدا کند، مطالعاتی انجام داد.

پرسیل یک دوره‌ی انعطاف‌پذیری اعصاب مثبت‌گرا با دکتر ریک هانسون گذراند و همچنین با کمک شانته جاوون تیلور در مؤسسه‌ی مربی‌گری آپتی‌مایند، به‌یادگیری در زمینه‌ی علوم اعصاب پرداخت. او از این مؤسسه‌، مجوز و گواهی مربی‌گری علوم اعصاب گرفت. پرسیل از طرفی روی کارهای دکتر مارتین، بنیان‌گذار روان‌شناسی مثبت‌گرا، مطالعات دقیقی انجام داد. مطالعات این‌چنینی پرسیل، روی‌‌هم‌‌رفته باعث موفقیت شغلی او به‌عنوان مربی و مشاور موفقیت شد و اساس محصولات، فضاها و پلتفرم‌هایی که او برای مشتریانش خلق می‌کند، از این مطالعات او نشأت می‌گیرد.

مغز

پرسیل می‌گوید جفت‌ شدن‌ با افراد برنده، به مشتریانش کمک می‌کند تصمیمات بهتری بگیرند، بر محدودیت‌های ذهنی فائق بیایند، مشکلات روانی را کاهش دهند و زندگی رضایت‌مندی داشته باشند. او توضیح می‌دهد:

    اگر ما دلیل انجام کارهای خودمان را بدانیم (اگر رفتار و علت و محرک آن را درک کنیم و بدانیم چه چیزی به زندگی معنا می‌بخشد) فرمول لازم برای یک زندگی معنادار و رضایت‌بخش را به‌ دست می‌آوریم.

پرسیل علاوه‌ بر مربی‌گری یک‌به‌یک، اصول علوم اعصاب و روان‌شناسی مثبت‌گرا را در پلتفرم سیسترتاک به‌ کار می‌گیرد. سیسترتاک پلتفرمی است که برای قدرت بخشیدن‌ به زنان طراحی شده تا آن‌ها آن‌گونه که دلشان می‌خواهد، زندگی کنند. این برنامه، حاوی محفل‌هایی است که زنان در آن‌ها جمع می‌شوند و در مورد چالش‌های خود بحث می‌کنند و داستان‌های خود را تعریف می‌کنند. پرسیل با استفاده‌ از ضرب‌المثل فیل داخل اتاق (این ضرب‌المثل اشاره‌ به مشکلی دارد که همه از وجود آن آگاهی دارند؛ ولی کسی نمی‌خواهد درمورد آن صحبت کند)، از داستان‌سرایی برای کمک به زنان استفاده می‌کند تا آن‌ها از این طریق با تجارب گذشته‌ی خود که مانع رسیدن آن‌ها به موفقیت است، روبرو شوند. پرسیل می‌گوید:

ما فضایی خلق می‌کنیم که زنان بتوانند با مشکل «فیل داخل اتاق» روبرو شوند، راه‌حل‌های خودشان را برای بلند شدن بعد از زمین‌ خوردن با یکدیگر به‌اشتراک بگذارند و مهم‌تر از همه اینکه چگونه زنان می‌توانند به‌طور بهتری از یکدیگر حمایت و پشتیبانی کنند.

موفقیت

جدیدترین مورد اضافه‌شده به برند هک مغز پرسیل، برنامه‌ریز موفقیت او است. این برنامه‌ریز که ابتدا درسال ۲۰۱۷ عرضه شد، فراتر از یک فضای فانتزی از لیست کارهایی است که باید انجام شود و درواقع خیلی با دقت گزینش شده است تا به کاربران کمک کند که روی مقاصد و اهداف خود تمرکز کنند. پرسیل می‌گوید به‌طور میانگین بالغ‌ بر ۷۰ هزار فکر روزانه وارد ذهن افراد می‌شود و برای اینکه مهم‌ترین افکار فرد اولویت‌بندی شوند به یک برنامه‌ریزی نیاز است. او در این خصوص می‌گوید:

مغز شما مانند کامپیوتر در انتظار برنامه‌نویسی است. برنامه‌ریزی از قبل، تمرکز شما را افزایش می‌دهد و به‌ شما کمک می‌کند از قدرت ذهنی محدود خود به‌طور مؤثر استفاده کنید.

ویرایش جدید امسال این برنامه‌ریز، دارای جدیدترین پژوهش‌های علوم اعصاب و همچنین اصول موفقیت رهبران پرسیل است. گرایش رایج در برند پرسیل در واقع نیت او برای کمک‌ به افراد است تا این افراد بفهمند اگر مغزشان را برای کارهایی تنظیم کنند که واقعا از انجام آن‌ها لذت می‌برند، چقدر می‌توانند قدرتمند شوند. ازآنجایی‌که مغز بر اساس عادات و رفتار یادگیری‌شده کار می‌کند، پرسیل خواستار این است که افراد وقتشان را صرف تمرکز بر عادات و رفتار خود برای رسیدن‌‌ به موفقیت کنند. پرسیل برای کسانی‌ که می‌خواهند مغزشان را هک و دستکاری کنند، نکات مفید زیر را مطرح کرده است:

  • اقدامات روزانه‌ای انجام دهید که مغز شما را آماده می‌کند: خوب بخوابید، ورزش کنید، زیاد آب بنوشید، غذاهایی مصرف کنید که امگا ۳ دارند و قدرشناس باشید. این‌ها ساده به‌ نظر می‌ٰرسند و واقعا هم ساده هستند. پرسیل می‌گوید: «کلید موفقیت در اینجا این است که روتین‌هایی منظم به‌ وجود بیاورید که به‌ شما کمک کند سبک زندگی سالمی داشته باشید و بتوانید مغزتان را بهینه کنید.»
  • یک تحلیل از زندگی شخصی‌تان به‌ عمل آورید. همان‌طور که این تکنیک می‌تواند نقاط قوت و ضعف، فرصت‌ها و تهدیدات شغلی شما را نشان دهد، می‌تواند چشم‌انداز باارزشی درمورد زندگی به‌ شما بدهد تا بتوانید اقدامات قدرتمندانه‌ای انجام دهید.
  • برای زمان و انرژی خود از قبل برنامه‌ریزی کنید. افرادی که مدیریت زمان مؤثری دارند، ابتدا انرژی خود را مدیریت می‌کنند. زمانی‌که انرژی خودمان را مدیریت کنیم، می‌توانیم هوشمندانه‌تر کار کنیم که این کار ما را قادر می‌سازد از انرژی ذهنی و احساسی خود بیشترین استفاده را ببریم.
  • قدرت مغز را در اوایل صبح به مهم‌ترین وظایف خود اختصاص دهید. این بدین معنا است که نباید قبل‌ از بیرون آمدن از تخت، هیچ‌گونه رابطه‌ای با رسانه‌های اجتماعی یا چک کردن صندوق ورودی خود داشته باشید. پرسیل معتقد است که این کارها انرژی مغزی و ذهنی شما را تخلیه می‌کند و اگر شما دراوایل صبح تنها روی مهم‌ترین کارها و وظایف خود تمرکز کنید، بیشتر به‌نفع شما است.
  • زمانی را برای مراقبت‌ و رسیدگی‌ به خودتان در نظر بگیرید. شاید قبلا هم این مسئله‌ را شنیده باشید؛ چراکه واقعا مهم است. پرسیل پیشنهاد می‌کند که روتینی با زمان‌های بین ۵ تا ۱۵ دقیقه برای خود به‌ وجود بیاورید که حتی اگر روز پرمشغله‌ای هم داشته باشید، باز هم به‌ خودتان رسیدگی کنید. او توصیه می‌کند که گزینه‌ی شما نباید این باشد که این کار را حذف کنید، بلکه باید چیزی را جایگزین آن کنید و از خود بپرسید که باید در این ۱۵ دقیقه چه‌کارهایی انجام دهم.

مغز

پرسیل درنهایت می‌خواهد بگوید که اگرچه مغز خیلی پیچیده است، ولی باز هم می‌توان با تلاش کردن، آن را به‌سمتی سوق داد که مورد علاقه‌ی شما باشد. او می‌گوید:

فکر می‌کنم بزرگ‌ترین اشتباهی ما این است که متوجه نیستیم پرورش یک مغز و ذهن سالم‌تر، چقدر آسان است.

شما درحال حاضر هم قدرت برنامه‌ریزی مغزتان برای رسیدن‌ به موفقیت را دارید.

منبع:زومیت

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم