برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

اپل تولید آیفون 10 و آیفون 8 پلاس را افزایش می‌دهد

نوشته شده در تاریخ1396-08-21 116
دوست داشتن0

افزایش تولید آیفون 10 و آیفون 8 پلاس

با توجه به فراتر رفتن درخواست‌های مشتریان از آنچه اپل انتظار داشته است این شرکت به تصمیم به افزایش تولید iPhone X و iPhone 8 Plus گرفته است.

با توجه به اینکه درخواست‌ها برای خرید آیفون 10 و آیفون 8 پلاس فراتر از انتظار بوده، اپل را به فکر افزایش تولید این دو گوشی انداخته است.

یکی از تامین کنندگان قطعات آیفون‌های اپل عنوان کرده است این شرکت تا پایان سال 2017 نزدیک به 26 میلیون iPhone X را به فروش خواهد رساند. همچنین مینگ چی کو، تحلیلگر نامدار شرکت KGI Securities، پیش‌بینی کرده است اپل میزان تولید آیفون 10 را 35 تا 45 درصد افزایش خواهد داد.

این تحلیلگر استقبال خوب از iPhone X و فرا رسیدن سال نو چینی را دلیلی می‌دانید که اپل را از فروش بیشتر آیفون خاص خود مطمئن کرده است. از طرفی با توجه اینکه کاربران تمایل بیشتری به آیفون 8 پلاس نشان می‌دهند انتظار می‌رود تا پایان سال 10 درصد از میزان تولید آیفون 8 کاهش یابد تا تامین کنندگان قطعات بتوانند وقت بیشتر روی مدل بزرگتر آیفون بگذارند.

اپل در سه ماهه گذشته 11.8 میلیون دستگاه آیفون 8 و آیفون 8 پلاس را به فروش رسانده که سهم آیفون 8 پلاس از این مقدار 6.3 میلیون و سهم آیفون 8 برابر با 5.5 میلیون دستگاه بوده است.

منبع: جی اس ام

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

تنظیمات

ورود

ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم