برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

بن وفاداری

لازم به ذکر است این طرح موقتا غیرفعال می باشد.

اگر از مشتریان دائمی ما هستید،

اگر اقلام مورد نیاز کسب و کار خود را از لن ایران تهیه می‌کنید،

اگر مشتری وفادار ما هستید مسلما توقع دارید ما نیز امتیاز ویژه‌ای برای شما در نظر بگیریم و از بیشترین تخفیف ممکن برخوردار شوید.لازم به توضیح است روش های قیمت‌ گذاری در سایت لن ایران کاملا منصفانه می باشند، ولی بن وفاداری هدیه ویژه‌ای است که ما به پاس وفاداری مشتریان همیشگی خود در نظر گرفته‌ایم.

طرح بن وفاداری به این معنی است که خرید بیشتر یعنی بهره‌مندی از تخفیف بیشتر

بن وفاداری بن خرید اینترنتی است که پس از خرید هر محصول به تعدادی مشخص در حساب شما ضبط می‌شود. از این بن، به عنوان بن تخفیف در خریدهای بعدی می‌توانید استفاده کنید.این بن به تمامی خریدکنندگان لن ایران تعلق خواهد گرفت اما طبیعتا مشتریان همیشگی بیشتر می‌توانند از آن استفاده کنند.بن وفاداری ماهیت پولی ندارد بلکه بن تخفیف برای خرید بعدی شما است.میزان تعداد بن وفاداری برای هر کالا متفاوت است.

ممکن است برخی کالاهای انتخابی هیچ بنی نداشته باشند.

در هر خرید استفاده از تعداد مشخصی بن وفاداری امکانپذیر است.بازه زمانی استفاده از بن وفاداری در حال حاضر 30 روز است و در صورت استفاده نشدن بعد از آن باطل خواهند شد.متداول‌ترین سوالات مربوط به بن وفاداری به شرح زیر است:


1-    امکان استفاده از بن تخفیف در همان خرید وجود دارد؟

خیر- امکان استفاده از این بن‌ها در خریدهای بعدی شما وجود دارد و امتیازی است برای کاربرانی که خریدهای مکرر دارند.2-    برای خرید هر کالا از چند بن می‌شود استفاده کرد؟

برای هر کالایی متفاوت است و توسط سیستم محاسبه خواهد شد. برخی کالاها امکان استفاده از بن را ممکن است نداشته باشند، از جمله کالاهای عرضه شده در طرح ویژه.3-    می‌توان مبلغ معادلی به جای بن‌ها دریافت کرد؟

خیر- این بن‌ها ماهیت پولی ندارند و تخفیفی صرفا برای خریدهای بعدی هستند.4-    آیا به ازای هر خرید جدید، بن‌های آن به بن‌های قبل اضافه می‌شوند؟

بله- بن‌های دریافتی هم قابل استفاده در خرید بعد و هم به مدت یک ماه قابل ذخیره‌سازی هستند. ولی با توجه به بازه زمانی یک ماهه و محدودیت استفاده از تعداد بن در هر خرید، بهتر است سریع‌تر استفاده شوند.

 

فهرست

تنظیمات

ورود

ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم