برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

قوانین و دستورالعمل‌های بازگشت 7 روزه کالا

با توجه به این که لن ایران، قصد جلب رضایت بیشتر مشتریان و اعتماد آن‌ها را در هنگام خرید آنلاین دارد. امکان مرجوع کالا را تا 7 روز پس از خرید آن برای شما فراهم نموده است.

درصورتی‌که شما هرگونه مغایرتی، در کالای خریداری شده مدنظرتان با کالای دریافت شده مشاهده کنید، می‌توانید کالا را تا مدت 7 روز برای لن ایران ارسال کنید و کالای با کیفیت و بدون مشکل را مجدداً تحویل بگیرید.

دستورالعمل‌های بازگشت کالا به لن ایران

  • درصورتی‌که شما هرگونه مغایرتی در مشخصات فنی کالای سفارش داده‌شده در لن ایران، با کالای دریافتی مشاهده کنید می‌توانید اقدام به مرجوع کردن کالا نمایید.

تبصره 1: درصورتی‌که بر روی جعبه ارسالی، هیچ‌گونه مشخصات فنی از کالا ذکر نشده باشد، پیش از باز کردن پلمپ کالای ارسال‌شده، صحت کالای خریداری‌شده از وب‌سایت لن ایران را موردبررسی قرار دهید. سپس کالای ارسال‌شده را با کالای سفارش داده‌شده مقایسه کنید و در صورت وجود مغایرت اقدام به مرجوع کالا نمایید.

تبصره 2: برخی از اوقات تصاویری که در وب‌سایت لن ایران برای یک کالا وجود دارد، با کالای ارسال‌شده برای شما متفاوت خواهد بود. از این رو قبل از مرجوع کردن کالای ارسال‌شده به لن ایران، مشخصات فنی روی جلد محصول را به طور دقیق مطالعه بفرمایید. زیرا ملاک اصلی در ارسال محصولات مختلف، مشخصات فنی آن محصولات می‌باشد.

  • درصورتی‌که رنگ سفارش داده‌شده شما، با رنگ کالای ارسال‌شده مغایرت داشته باشد، می‌توانید کالای مورد نظر را برای لن ایران مرجوع نمایید. اما این نکته را فراموش نکنید در صورتی جعبه کالای ارسال‌شده را از پلمپ خارج نمایید، که رنگ کالا از روی جعبه قابل‌مشاهده نباشد.
  •  درصورتی‌که گارانتی کالای ارسال‌شده، با گارانتی مشخص‌شده در وب‌سایت لن ایران مغایرت داشته باشد.شما می‌توانید کالای مورد نظر را برای بررسی بیشتر مرجوع نمایید. توجه داشته باشید که در صورت نصب بودن کارت گارانتی بروی جعبه محصول، از باز کردن پلمپ کالا خودداری فرمایید.
  • تنها کالاهایی قابل مرجوع کردن به لن ایران هستند، که هیچ‌گونه تغییری در شکل بسته‌بندی و نوع پلمپ آن‌ها وجود نداشته باشد. بنابراین از نصب هرگونه برچسب یا نوشتن توضیحات بروی جعبه مرجوع شده جدا بپرهیزید.
  • درصورتی‌که پس از ثبت سفارش از خرید محصول منصرف شده‌اید، ظرف مدت‌زمان یک ساعت می‌توانید با تیم پشتیبانی لن ایران تماس بگیرید و انصراف از خریدتان را اعلام نمایید. زیرا اگر محصول سفارش داده‌شده در مرحله بسته‌بندی و ارسال قرارگرفته باشد، به‌هیچ‌وجه انصراف از محصول خریداری‌شده میسر نخواهد بود.
  • درصورتی‌که کالا در هنگام ارسال، با هرگونه مشکل جدی مواجه شده باشد، حتماً ظرف یک ساعت پس از تحویل گرفتن محصول، با تیم پشتیبانی لن ایران برای مرجوع کردن کالای مورد نظر تماس حاصل نمایید.

 

در کلیه مراحل ذکرشده، درصورتی‌که شما از خرید کلاً منصرف شده باشید و یا کالا نیاز به مرجوع داشته باشد. کارشناسان تیم لن ایران کلیه مبلغ محصول را به حساب شما واریز می‌کنند. در نظر داشته باشید که واریز وجه تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالای مرجوع شده به همراه کلیه لوازم و هدیه ضمیمه‌شده برای لن ایران ارسال‌شده باشد.

هم‌چنین اگر کالای ارسال‌شده لن ایران مشکلی داشته باشد و این ایراد توسط تیم لن ایران تأیید شود. وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده خواهد شد. اما در صورت وجود نقص ،کالای ارسالی مورد نظر با کالای سالم جایگزین خواهد شد و با هزینه لن ایران برای شما ارسال می شود.

درصورتی‌که وجود نقص یا خرابی کالای مورد نظر، توسط مشتری به وجود آمده باشد. تیم لن ایران هیچ‌گونه تعهدی در رابطه با تعویض کالا نخواهد داشت و هزینه بازگرداندن محصول به عهده مشتری خواهد بود. هم­چنین اگر مشکلی در روند خرید کالا به وجود بیاید، کارشناسان تیم لن ایران بعد از رفع مشکل ،کالا را برای شما ارسال خواهند کرد .

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم