×

قوانین و دستورالعمل‌‌‌های بازگشت 7 روزه کالا

بازگشت کالا

نظر به اینکه لن ایران، قصد جلب رضایت بیشتر مشتریان و اعتماد آنها در خرید آنلاین را دارد، این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا درصورتیکه هرگونه مغایرتی در کالای خریداری شده از سایت با کالای دریافت شده مشاهده کردید، می‌توانید کالا را تا مدت 7 روز برای لن ایران ارسال کنید.


دستورالعمل‌های بازگشت کالا به لن ایران


تبصره 1: درصورتیکه بر روی جعبه ارسالی، هیچ‌ گونه مشخصات فنی از کالا ذکر نشده باشد، پیش از باز کردن پلمپ کالای ارسال‌ شده، صحت کالای خریداری‌ شده از وبسایت لن ایران را مورد بررسی قرار دهید. سپس کالای ارسال‌ شده را با کالای سفارش داده‌ شده مقایسه کنید و در صورت وجود مغایرت اقدام به مرجوع کردن کالا نمایید.


تبصره 2: ممکن است تصاویری که در سایت لن ایران برای یک کالا وجود دارد، با کالای ارسال‌ شده برای شما متفاوت باشد.

در این حالت قبل از مرجوع کردن کالای ارسال‌ شده، مشخصات فنی روی جلد محصول را به طور دقیق مطالعه بفرمایید. زیرا ملاک اصلی در انتخاب و ارسال محصول، مشخصات فنی آن محصول می‌باشد.


تبصره 3: درصورتیکه رنگ کالای سفارش داده‌ شده، با رنگ کالای ارسال‌ شده مغایرت داشته باشد، می‌توانید کالای موردنظر را برای لن ایران مرجوع نمایید. اما این نکته را فراموش نکنید، در صورتی جعبه کالای ارسال‌ شده را از پلمپ خارج نمایید که، رنگ کالا از روی جعبه قابل‌ مشاهده نباشد.


تبصره 4: درصورتیکه گارانتی کالای ارسال‌ شده، با گارانتی مشخص‌ شده در سایت لن ایران مغایرت داشت، شما می‌توانید کالای موردنظر را برای بررسی بیشتر مرجوع نمایید. توجه داشته باشید که در صورت نصب بودن کارت گارانتی بروی جعبه محصول، برای مرجوع کردن کالا از باز کردن پلمپ کالا خودداری فرمایید.

تنها کالاهایی قابل مرجوع کردن به لن ایران هستند، که هیچگونه تغییری در شکل بسته‌‌‌بندی و نوع پلمپ آن‌ها وجود نداشته باشد. بنابراین از نصب هرگونه برچسب یا نوشتن توضیحات بروی جعبه مرجوع شده جدا بپرهیزید.

درصورتیکه پس از ثبت سفارش از خرید محصول منصرف شدید، ظرف مدت‌ زمان یک ساعت می‌توانید با تیم پشتیبانی لن ایران تماس بگیرید و انصراف از خریدتان را اعلام نمایید. زیرا اگر محصول سفارش داده‌ شده در مرحله بسته‌‌بندی و ارسال قرار گرفته باشد، بهیچ‌‌ وجه انصراف از خرید محصول میسر نخواهد بود.

درصورتیکه کالا در هنگام ارسال با هرگونه مشکل جدی مواجه شده باشد، حتماً ظرف یک ساعت پس از تحویل گرفتن محصول، با تیم پشتیبانی لن ایران برای مرجوع کردن کالای موردنظر تماس حاصل نمایید.


در کلیه مراحل ذکر شده، درصورتیکه از خرید منصرف شده اید و نیاز به مرجوع کردن کالا دارید، کارشناسان تیم لن ایران(بعد از بررسی علت نارضایتی شما) کل مبلغ کالا را به حساب شما واریز می‌کنند.

درنظر داشته باشید که واریز وجه تنها در صورتی امکان‌‌‌پذیر است که کالای مرجوع شده به همراه کلیه لوازم و هدیه ضمیمه‌ شده برای لن ایران ارسال‌ شده باشد.

اگر کالای ارسال‌ شده از سایت لن ایران مشکلی داشته باشد و این ایراد توسط تیم لن ایران تأیید شود، وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده خواهد شد.

در صورت وجود نقص نیز، کالای ارسالی موردنظر با کالای سالم با همان مشخصات جایگزین خواهد شد و با هزینه لن ایران برای شما ارسال خواهد شد.

درصورتیکه نقص یا خرابی کالای موردنظر توسط مشتری به وجود آمده باشد، تیم لن ایران هیچگونه تعهدی در رابطه با تعویض کالا نخواهد داشت.

فهرست

ارتباط با ما

شماره تماس : 05137633500

شماره پشتیبانی واتس اپ : 09022513174

ساعات کاری 9 الی 18

تعطیلات رسمی تعطیل می باشد.

instagram.com/laniran_com

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم