برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

 smart-home

فروشگاه آنلاین لن ایران در راستای رسالت همیشگی خود در ارائه و فروش با کیفیت ترین لوازم و تجهیزات شبکه این بار در گامی مهم اقدام به عرضه انواع تجهیزات خانه هوشمند نموده است.

داشتن خانه هوشمند آرزویی محال نیست

امروزه ساخت یک خانه هوشمند کاری غیر قابل تصور و هزینه بر نیست. دیگر نیاز نیست الزاماً آدم پولداری باشید تا بتوانید خانه ای هوشمند داشته باشید. فناوری و تکنولوژی در دنیای امروز آنقدر پیشرفت کرده است که به سادگی می توان انواع تجهیزات خانه هوشمند را در محل زندگی یا کار نصب، و از آنها استفاده کرد. جالب اینجاست که هزینه استفاده از این تجهیزات سال به سال ارزان تر شده و شما می توانید با قیمت هایی مقرون به صرفه یک خانه هوشمند ایجاد کنید.

یکی از دغدغه ها و مشکلات گسترش تکنولوژی های خانه هوشمند عدم وجود یک پروتکل استاندارد واحد برای دستگاه هایی است که قرار است در این خانه با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند. در حال حاضر به منظور رفع مشکل از وسیله ای به نام هاب مرکزی استفاده می شود که لن ایران در سایت خود اقدام به عرضه‌ی برند دیلینک از این محصول نموده است. با استفاده از هاب، دستگاه های مختلف برای برقراری ارتباط با یکدیگر نیازی به آگاهی از پروتکل های هم ندارند و در واقع هاب مسئولیت این کار را بر عهده گرفته است. پروتکلی که هاب از آن بهره می برد Z-Wave نام دارد که از جمله پروتکل های رایج در تجهیزات خانه هوشمند می باشد.

مزایای خانه هوشمند

یکی از اولین و مهمترین مزایای داشتن یک خانه هوشمند این است که میزان مصرف انرژی در چنین خانه هایی به شدت بهینه شده است. در واقع سیستم هایی مانند تهویه هوا، سرمایش، گرمایش، روشنایی، آب پاش و غیره به طور هوشمند و تنها بر اساس نیاز روشن و خاموش می شوند. این امر علاوه بر کاهش مصرف انرژی تأثیر بسزایی در پایین آمدن هزینه انرژی و کاهش آلودگی محیط زیست دارد.


    نظارت و کنترل

یکی از نیازهای اساسی که منجر به شکل گیری ایده خانه های هوشمند گردید، امکان نظارت و کنترل بر تأسیسات و وسایل خانه، از راه دور می باشد. امروزه می توان به راحتی از طریق اپلیکیشن ها و برنامه هایی که بر روی تلفن های همراه و یا تبلت نصب می شوند، از راه دور نظارت کاملی بر امورات خانه داشت. به عنوان مثال می توانید با استفاده از دوربین های تحت شبکه که انواع مختلف آن در فروشگاه لن ایران عرضه شده است از راه دور و تنها از طریق اپلیکیشن موبایلی بر وضعیت نقاط مختلف خانه یا محل کار خود نظارت داشته باشید.


    آسایش و رفاه

شاید برای شما هم بارها پیش آمده باشد که بعد از خروج از خانه متوجه شده اید که چراغ ها یا دستگاه تهویه را خاموش نکرده اید. این مسئله سبب هدر رفت انرژی و از آن رو افزایش هزینه های شما می شود. شما می توانید با استفاده از پریزهای برق هوشمند که در سایت لن ایران عرضه شده است، یک برنامه زمانبندی برای روشن و خاموش کردن وسایل برقی خانه تعیین نموده، و بدین ترتیب از هدر رفت انرژی جلوگیری کنید. علاوه بر آن می توانید با استفاده از سنسور درب/ پنجره دیلینک که به عنوان یکی دیگر از تجهیزات خانه هوشمند در لن ایران ارائه گردیده از باز بودن درب یا پنجره بر روی تلفن همراه خود مطلع شوید. یا اینکه با استفاده از سیستم هشدار نشتی آب از یک فاجعه جلوگیری نموده و اجازه ندهید در اثر نشب آب ساختمان متحمل خسارات سنگین شوید. همه این تجهیزات ایجاد شده اند تا وسیله آسایش و رفاه و راحتی شما را فراهم کنند.


    ایمنی و امنیت

بحث ایمنی و امنیت از دیرباز یکی از دغدغه های انسان بوده است. اینکه اگر خانه دچار حریق شد در سریعترین زمان ممکن مطلع شویم، یا اگر مورد سرقت واقع شد، بتوان به هویت سارق پی برد. این موارد اغلب برای کسانی که جذب خانه های هوشمند می شوند یکی از مسائل اساسی به شما می رود. شما با استفاده از تجهیزات خانه هوشمند مانند سیستم های هشدار دهنده دود یا حرارت، سنسورهای تشخیص حرکت، آژیر هشدار دهنده هوشمند و غیره که همه اینها در سایت لن ایران نیز موجود هستند، ایمنی و امنیت را برای خود و خانواده تان به ارمغان آورید. می توانید 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته خانه و کاشانه خود را از راه دور مورد رصد و نظارت دقیق قرار دهید و از ایمن بودن آن اطمینان حاصل نمایید.


لن ایران

لن ایران با ارائه تجهیزات خانه هوشمند یک سیستم نظارتی برای شما فراهم می کند تا بدین وسیله بتوانید اجزای مختلف ساختمان را تحت نظارت و کنترل خود داشته باشید. این سیستم ها می توانند شامل تجهیزات روشنایی، سنسور درب/ پنجره، سنسورهای دود و حرارتی، دوربین های مدار بسته تحت شبکه، سنسورهای تشخیص حرکت، پریز های برق هوشمند، آژیر خطر و انواع مختلف تجهیزات خانه هوشمند باشند که با کلیک بر روی این قسمت می توانید این محصولات را مشاهده نمایید.


چرا تجهیزات خانه هوشمند دی لینک؟

D-Linkمیلیونها مصرف کننده تجهیزات دیجیتال، از سال 1986 محصولات دیلینک را به عنوان برند محبوب خود انتخاب کرده اند و شرکت نیز با توجه به درخواست و نیاز کاربران در مسیر توسعه و پیشرفت محصولات خود گام برداشته است. آخرین محصولی که دیلینک بر اساس تکنولوژی روز دنیا عرضه کرده است، خانه هوشمند است. خانه ای که زندگی لذت بخش و سرشار از آرامشی را برای شما به ارمغان می آورد.

در مسیر تحقیق و توسعه و برای ارائه محصولاتی به روز، منطبق بر زندگی مدرن و همراه با صرفه اقتصادی، شرکت دیلینک منابع و تخصص های لازم را درون مجموعه خود جمع کرده است.

شما هنگام به کار بردن سری محصولات myDlink Home، توسط یک گوشی هوشمند و یا یک تبلت و با استفاده  از برنامه رایگان myDlink Home، به آسانی میتوانید همه تجهیزات برقی منزلتان را کنترل کرده، از کوچکترین حرکت در منزل مطلع شده و حتی از اسپیکر های قدیمی خود همچون اسپیکر هوشمند بهره ببرید.

داشتن خانه ای هوشمند در گذشته، همچون رویا بود. برنامه کاربردی myDlink Home در نقش مرکز فرماندهی تجهیزات هوشمند دیلینک عمل میکند و قابلیت تنظیم، کنترل ، نظارت و اتوماسیون خانه را فراهم می کند. رویدادهایی که در گذشته به داستانهای علمی-تخیلی بی شباهت نبود، امروزه به یک واقعیت علمی بدل گشته است.

امروزه دی لینک تحقق بخش این رویا بوده است.

خانه هوشمند دیگر نه یک کالای لوکس و تجملاتی و نه یک آرزوی دست نیافتنی است! خانه هوشمند امروزه در دسترس شما است.

ایده هوشمند سازی خانه ها پیش تر از این دست نیافتنی به نظر می رسید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، این ایده عملی گشته است که ما آن را myDlink Home می نامیم. اینگونه بود که"خانه هوشمند" از یک مفهوم تئوری به یک واقعیت عینی تبدیل شد.

با این تکنولوژی شما در هر جایی که باشید بدون توجه به بعد مسافت نسبت به خانه تان، تنها با اشاره انگشت و استفاده از یک اپلیکیشن می توانید یک موسیقی برای خود پخش کنید، روشنایی خانه را تنظیم و یا تجهیزات برقی خانه را روشن و یا خاموش کنید.


دستگاههای اتوماسیون خانگی

با استفاده از محصولات myDlink Home به روشهای مختلفی میتوانید بر خانه خود با صرف هزینه ای مناسب کنترل و نظارت داشته باشید. با نصب و راه اندازی این تجهیزات سریعا خواهید دید شرایط چقدر بهبود پیدا میکند. چون تمامی محصولات myDlink Home تعاملی دائمی و هوشمندانه با یکدیگر دارند.


همه چیز را مکانیزه کنید...


خانه را ترک کرده اید و چراغها روشن مانده است؟ به این فکر کنید که بتوانید تجهیزات برقی خانه را از راه دور و تنها با لمس صفحه گوشی هوشمند و یا تبلت خود خاموش و یا روشن کنید. یا تصور کنید چراغهای منزل را به سنسور حرکتی تجهیز کنید و تا وارد اتاق میشوید اتاق روشن شود...پریز هوشمند myDlink Home

پریز هوشمند DSP-W215 وسیله ای چند کاره، کوچک و کاربرپسند است که به وسیله آن در هر مکانی که باشید، حتی در خارج از منزل، به آسانی می توانید بر تجهیزات برقی خانه کنترل و نظارت داشته باشید. بوسیله  برنامه myDlink Home و تعریف برنامه زمانبندی کارکرد لوازم برقی، میتوانید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید. مهمتر اینکه، پریز هوشمند با ممانعت از ایراد خسارت به خانه و تجهیزات برقی در اثر روشن ماندن غیر عمدی، به شما آرامش خاطر بیشتری می دهد و برای اینکه اتوماسیون کامل برای شما به ارمغان بیاورد، همواره با سنسور حرکنی وای فای در ارتباط است.

DSP_W215

تنظیم آسان

دکمه WPS تعبیه شده بر روی پریز هوشمند و روتر را برای برقراری ارتباط با شبکه اینترنت خانگی، فشار دهید. با این کار پریز هوشمند به صورت اتوماتیک به لیست دستگاهها در برنامه myDlink Home افزوده شده و بلافاصله شما میتوانید آن را تنظیم کنید.

همیشه در جریان وقایع بودن

در صورت تجاوز مصرف برق از حد مجاز و یا داغ شدن دستگاه متصل به پریز برق، شما اعلان اخطار دریافت خواهید کرد.

صرفه جویی در مصرف برق؟ چگونه ممکن است؟

با اتصال تجهیزات برقی به پریز هوشمند، شما امکان نظارت و مدیریت مصرف برق خانه خود را خواهید داشت. با برنامه myDlink Home اطلاعات کاملی در مورد میزان برق مصرفی توسط تجهیزات متصل به پریز هوشمند خواهید داشت. با استفاده از این اطلاعات دریافتی شما مدیریت بهتری بر تجهیزات برقی منزل و به تبع آن بر صرفه جویی در مصرف انرژی برق خواهید داشت.


حفاظت از خانه و لوازم برقی

پریز هوشمند به یک سنسور حرارتی توکار نیز مجهز است که با داغ شدن دو شاخه، برق آن را قطع میکند. دیگر بابت آسیب به تجهیزات برقی خود نگران نباشید.


relax

تصور کنید...

به دلیل حضور در محل کار نمیتوانید به موقع و هنگام بازگشت فرزندتان از مدرسه در خانه باشید. هوا تاریک شده و بچه ها وارد خانه تاریک نمی شوند.

نگران نیستید چون می دانید که قبلا سنسور حرکتی وای فای myDlink Home را درون راهرو با پریز هوشمند به چراغ رومیزی وصل کرده اید. با این تمهید به محض ورود بچه ها، سالن کاملا روشن می شود. شما نیز پیامی دریافت می کنید مبنی بر اینکه فرزندانتان درون خانه در سلامت کامل هستند.

برای گذراندن تعطیلاتی که مدتها برای آن برنامه ریزی کرده اید در مسیر فرودگاه می باشید. گذرنامه ها؟ کنترل بلیط ها؟ کنترل بچه ها درون ماشین؟ و ... همه چیز بر وفق مراد است. اما ناگهان شک می کنید که نکند تایمر زمانبندی چراغها را برنامه ریزی نکرده اید.

گوشی هوشمند خود را بردارید و برنامه myDlink Home را باز کنید و چراغهای مد نظر خود را به ترتیب انتخاب کنید و برای روزهایی که در خانه نیستید زمان خاموش و روشن شدن آنها را تنظیم کنید علاوه بر چراغها اگر بخواهید برای رادیو نیز میتوانید برنامه روشن و خاموش شدن تنظیم کنید.

سپس به پشتوانه دستگاهها و فناوری myDlink Home با خیال راحت به سفر بروید.

در یک شب سرد زمستانی و دیر وقت در مسیر خانه هستید، خسته اید و احساس سرما میکنید، فقط دلتان میخواهد در یک رختخواب گرم و نرم بخوابید، مطمئنا رختخوابتان خیلی سرد است. اما قرار نیست اینگونه باشد!
کافی است گوشی هوشمند خود را بردارید، با برنامه myDlink Home تشک برقی خود را روشن کنید. به همین سادگی شما برای خود یک رختخواب گرم و نرم مهیا کرده اید.


فضایی سرشار از موسیقی

ارائه نوآوری تازه ای از دی لینک
دستگاهی که زندگی دوباره ای به بلندگوهای قدیمی شما می بخشد. تجربه ای نو در گوش دادن به موسیقی!

این وسیله دوست داشتنی که آنتن وای فای شما را هم تقویت می کند، Music Everywhere نامیده اند. ولی شما میتوانید به آن جادوگر بگویید!

دستگاه Music Everywhere پخش فایلهای موسیقی شما در گوشی هوشمند، تبلت،iPod touch و یا کامپیوتر را، از بلندگو امکان پذیر می کند.

برای این کار تنها Music Everywhere را با فیش 3.5 میلیمتری و کابل به بلندگوی خود وصل کنید و سپس آن را به شبکه وای فای خود بیافزایید. از خانه ای مملو از موسیقی لذت ببرید. شما میتوانیدفایلهای صوتی را از بلندگوی متصل به Music Everywhere و در محدوده پوشش شبکه اینترنت خود به طور مستقیم پخش(استریم) کنید. این قابلیت به دلیل پشتیبانی این دستگاه از AirPlay و DLNA می باشد. علاوه بر این، به دلیل مجهز بودن Music Everywhere به یک تقویت کننده وای فای، مشکل آنتن دهی نقاطی از منزل که وای فای آنتن نمی دهد برطرف می شود.

دستگاه Music Everywhere (DCH-M225) به آسانی قابل تنظیم و راه اندازی است. این دستگاه با فشار دکمه WPS تعبیه شده بر روی آن، و دستگاه اکسس پوینت و یا روتری که با WPS سازگار است تنظیم میشود. از طریق اینترنت و از راه دور نیز می توانید به Music Everywhere متصل شوید. کافی است آن را به پریز برق متصل کرده و با کامپیوتر، موبایل و یا تبلت خود در بستر اینترنت به آن متصل شوید و Set-up Wizard مربوط به تنظیم و راه اندازی آن را اجرا نمایید.  
از این راحت تر نیز امکان ندارد، دکمه ای فشار دهید، متصل شوید و پخش کنید. اینقدر ساده که از هر جایی به آسانی بتوانید موسیقی دلخواه خود را پخش کنید. 


    قابلیت پخش استریم موسیقی با DLNA و یا AirPlay

با دستگاههای سازگار با DLNA و یا AirPlay، فایلهای صوتی خود را در دستگاههایی که سیستم عامل iOS دارند مستقیما از بلندگوهایی که به شبکه بیسیم وصل هستند استریم کنید.    تقویت کردن آنتن وای فای

این دستگاه قدرت شبکه وای فای شما را نیز تقویت می کند.    همراه و کاربر پسند

کافی است پس از اتصال دستگاه به پریز برق آن را نصب و راه اندازی کنید .
 

نظارت چند وجهی

ما هنگامی که خانه را ترک می کنیم اگر همه نکات امنیتی را رعایت کرده باشیم و همه تمهیدات لازم را اندیشیده باشیم، باز هم همیشه نگران این هستیم که ممکن است خانه را خطری تهدید کند. اما حالا با استفاده از دروبین هایی که دیلینک تحت عنوان myDlink Home عرضه کرده است امنیت و آسایش خیال بیشتری خواهیم داشت.


دوربین HD سری myDlink Home  

این دوربین امکانات زیادی برای شما فراهم می کند. از جمله، ارائه تصویر با رزولوشن بالا، ارائه تصاویر ویدئویی با کیفیت بالا که از راه دور و در گوشی هوشمند و یا تبلت شما قابل رویت است. همچنین با امکان ضبط تصاویر در تاریکی مطلق، شما بدون هیچ نگرانی در تمام مدت شبانه روز شرایط خانه خود را می توانید ببینید.

این دوربین ها به سنسورهای صدا و حرکت مجهز شده است و توسط آنها هرگونه حرکتی که در میدان دید دوربین اتفاق بیافتد بلافاصله تصاویر، فیلمها و یک اعلان اخطار فوری به ایمیل شما ارسال می شود، که به شما احساس امنیت بیشتر خواهد داد.

با استفاده از اپلیکیشن myDlink Home تنظیمات دستگاه شما به آسانی قابل انجام است. تنظیماتی از قبیل، کنترل و تنظیم زمان و چگونگی دریافت اعلان اخطار، تنظیم آستانه تحریک سنسور صدا و تنظیم بازه زمانی نظارت. به طور مثال، برای اتفاقات خارج از ساعات اداری و عدم حضور در محل، نسبت به ارسال اعلان اخطار اقدام کند.

اگر شما قرار است به تعطیلات بروید، کافیست زمان بندی دوربین را تنظیم کنید و در تمام 24 ساعت شبانه روز بر وقایع خانه در گوشی هوشمند و یا تبلت با استفاده از اپلیکیشن myDlink Home  نظارت داشته باشید.
 

ویژگی های محصول


 •     امکان اتصال بی سیم

  دوربین HD تنها با فشار دادن یک دکمه به شبکه بی سیم خانگی متصل می شود.

 •     امکان نظارت و کنترل بر خانه در طول مدت شبانه روز

  تصاویر خانه را بصورت زنده و با استفاده از اپلیکیشن myDlink Home در گوشی هوشمند و تبلت خود می توانید ببینید.

 •     قابلیت تشخیص صدا و حرکت

  به محض تشخیص هر صدا و حرکتی شما از طریق اعلان خطر دریافتی در جریان وقایع قرار خواهید گرفت.

 •     امکان دید در شب

  این دوربین مجهز به چراغ های مادون قرمز است که در تاریکی مطلق عمق دید آن را تا 5 متری افزایش میدهد.


یک نام برای هر قسمت
 شما به آسانی و در کمترین زمان با استفاده از برنامه myDlink Home که بر روی گوشی هوشمند و یا تبلت خود نصب کرده اید قادر خواهید بود تنظیمات مربوط به دوربینها را انجام دهید. شما می توانید برای هر دوربین نامی مجزا در نظر بگیرید و حتی در صفحه my places با در نظر گرفتن تصویری ثابت، کنترل و دسترسی آسانی به آن خواهید داشت. حالا برای داشتن تصویری کامل از راهرو به یک دوربین HD، و برای اینکه نظارتی کامل بر محوطه پارکینگ داشته باشیم، به یک دوربین 360 درجه، با امکان بزرگنمایی و حرکت در طول و عرض و ارتفاع نیاز خواهد بود.
آیا امکان استفاده از چند دوربین برای نظارت بر خانه هست؟
بدون شک! به آسانی می توانید از چند دوربین که نصب  و راه اندازی ساده ای دارند، تحت شبکه اینترنت استفاده کنید. مخصوصا اگر روتری داشته باشید که قابلیت WPS داشته باشد، فقط کافی است که WPS آن را روشن کنید تا به صورت کاملا اتوماتیک ارتباط با دوربینها برقرار گردد. برای انجام تنظیمات آنها هم کافیست از اپلیکیشن myDlink Home استفاده کنید.


مدل DSC-5030LH

اولویت زندگی همه ما حفاظت از دارایی هایمان است و یکی از مهمترین و با ارزشترین آنها خانه ماست. پس انتظار ما از خانه هوشمند این است که همواره، حتی از راه دور هم بتوان بر آن نظارت داشت. این دوربین همچون عقابی با چشمانی تیزبین نظاره گر خانه ماست. دوربین 360 (مدلDSC-5030LH ) یکی دیگر از محصولات قابل استفاده در خانه هوشمند است. این دوربین در جهت افقی زاویه چرخش 340 درجه ای  و در جهت عمودی زاویه ای 120 درجه ای را پوشش می دهد، تا کمترین نقاط کور را برای نظارت داشته باشید. و هنگام اتصال آن به اینترنت محدوده وسیعتری را می توانید ببینید. مهمترین ویژگی که این دوربین را متمایز میکند، علاوه بر وضوح تصویر بالا، نمایش تصاویر رنگی در تمام وضعیتهای نوری است. حتی در شرایطی که محیط هایی با شدت نور بالا داریم. همه اینها مرهون طراحی نوری خاص با استفاده از چراغهای LED مادون قرمز  و فیلتر های مادون قرمز اتوماتیک است. این دستگاه علاوه بر امکان اتصال به شبکه اینترنت خانگی، می تواند دو نوع از فایل های کدک MPEG و 264.H را پخش کند. ضمنا با متصل شدن به اکو سیستم myDlink Home میتوان با انجام تنظیمات، به محض رویت هر حرکتی تصاویر آن محیط تحت پوشش را بر روی کارت micro SD با حداکثر ظرفیت 32 گیگابایت ضبط کرد.محصولی ایده آل برای خانه هوشمند که بسیار منعطف بوده و برای شما آسایش خیال به همراه دارد.


ویژگی های محصول


    امکان کنترل و تنظیم با اپلیکیشن کاربردی myDlink Home

شما برای دیدن تصاویر دوربین خانه هوشمندتان و انجام تنظیمات آن کافی است اپلیکیشن myDlink Home را بر روی گوشی هوشمند و یا تبلت خود نصب کنید.

    امکان برقراری ارتباط بی سیم

شما میتوانید در هر جایی از خانه که پوشش شبکه بی سیم وجود دارد، دوربین خود را که از به روزترین تکنولوژی اتصال بی سیم بهره می برد، نصب کنید.

    امکان تشخیص حرکت و دید در شب

شما به محض تشخیص هرگونه حرکتی توسط دوربین با دریافت اعلان هشدار از آن مطلع خواهید شد. حتی اگر نور محیط کم باشد باز هم شما تصاویر واضح و شفافی خواهید داشت و هر چیزی که monitor 360 می بیند شما هم آن را خواهید دید.


کیت راه اندازی

سوالی مطرح است. آیا برای داشتن خانه هوشمند کیت راه اندازی وجود دارد؟
بله، برای اینکه بتوانید خانه هوشمند داشته باشید دو کیت وجود دارد که در ادامه به توصیف آن ها می پردازیم:


1-    کیت راه اندازی HD سری Smart House که شامل سه قسمت زیر است:
    پریز هوشمند DSP-W215
    سنسور حرکتی وای فای DCH-S150
    دوربین DCS-935 Monitor HD


2-    کیت امنیتی سری Smart House که شامل موارد زیر است:
    هاب DCH-G020 از سری Connected Home
    سنسور درب / پنجره DCH-Z110
    آژیر DCH-Z510 به همراه باتری ذخیره
    دوربین DCS-935L Monitor HD


چه روشی بهتر از این که از یک کیت راه اندازی برای داشتن خانه هوشمند استفاده کنیم؟
در آغاز کار، داشتن یک خانه هوشمند بسیار پیچیده و سخت به نظر می رسد. چه ملزومات سخت افزاری نیاز است؟ چگونه تجهیزات کار میکنند و چگونه تنظیم می شوند؟

برای هوشمند کردن خانه تان کار را با یک کیت راه اندازی که شرکت دی لینک ان را عرضه کرده است آغاز کنید.


شما تمام محصولات راه اندازی خانه هوشمند دی لینک را به صورت جدا گانه هم می توانید از بازار تهیه کنید ولی استفاده از یک کیت راه انداز HD که مجموعه ای از تمام تجهیزات مورد نیاز خانه هوشمند را داراست، کار شما را بسیار راحت خواهد کرد. یک کیت راه اندازی Smart House HD مجموعه ای کامل شامل یک عدد پریز هوشمند، یک سنسور حرکتی وای فای و یک دوربین HD می باشد. با این تجهیزات شما به آسانی می توانید علاوه بر تنظیم و کنترل تجهیزات برقی منزل در مصرف انرژی برق نیز صرفه جویی کنید.
اکو سیستم myDlink home نیز با بهره گیری از دستگاههایی که با یکدیگر تعامل و همخوانی دارند، امکان برقراری ارتباط، نظارت، کنترل و انجام تنظیمات شخصی را برای شما مهیا می کند.

آیا پس از استفاده از کیت استارتر DCH-100KT دیگر دستگاههای myDlink Home را میتوان به شبکه افزود؟

در پاسخ باید گفت که تمام محصولات دی لینک که در یک خانه هوشمند استفاده می شود به صورت یک مجموعه واحد عمل می کنند. بنابراین افزودن و راه اندازی دستگاه های جدید کاری بسیار آسان خواهد بود.

دی لینک یک روش بسیار خاص و استثنایی جهت برقراری امنیت در خانه برای شما دارد.

DCH_107KT


کیت امنیتی خانه هوشمند مدل DCH-107KT

این کیت شامل سخت افزارهای اصلی مجموعه myDlink Home است. هاب سری Connected Home نقش مغز متفکر در ایجاد ارتباط هماهنگ میان سنسور های برقی و باتری دار، آژیر و تمامی دستگاههایی که از طریق وای فای با هم در ارتباط هستند را دارد. شما با استفاده از سنسور های درب / پنجره و تنظیم آژیر می توانید برای هر کدام صدای زنگ مختص به خودشان را تعریف کنید.

شما با ورود به سیستم و دیدن تصاویر ارسال شده از دوربین HD، بر اتفاقاتی که در خانه می افتد واقف خواهید بود. حتی در مواقع عدم حضور در منزل!

البته این دو بخش از مجموعه خانه هوشمند که شامل کیت استارتر و کیت امنیتی بود تنها آغاز این مسیر است. شما طیف متنوعی از محصولات خانه هوشمند را برای کنترل و نظارت میتوانید استفاده کنید.

 همین امروز نیازهای زندگی هوشمند خود را برآورده کنید


مجموعه محصولات خانه هوشمند عرضه شده توسط شرکت دی لینک که شامل پریز هوشمند myDlink Home ،سنسور حرکتی وای فای و سه دوربین متصل به وای فای Monitor HD ، Monitor HD 360 و Monitor 360 می باشد، تقریبا هر آنچه که شما برای کنترل و نظارت بر خانه احتیاج دارید به شما ارئه میدهد. ضمنا شرکت دیلینک برای امنیت بیشتر خانه هوشمند، آژیر، سنسور های برقی و باتری دار نیز به بازار عرضه کرده است.

جدیدترین محصولات خانه هوشمند، اکنون در دسترس همگان....


هاب خانگی از سری myDlink Home (DCH-G020)DCH-G020دی لینک با عرضه سری پیشرفته از پریزهای هوشمند، سنسورها، دوربین و آژیر از دیگر رقبای خود در این صنعت پیشی گرفته است. این مجموعه از محصولات با استفاده از فناوری Home talk دی لینک، امکان تعامل با یکدیگر در بستر اینترنت را دارند.
هاب خانگی myDlink Home مدل DCH-G020، برقرار کننده ارتباط و تعامل میان دستگاههای myDlink Home می باشد. هاب به دلیل استفاده از امواج رادیویی مصرف برق ناچیزی دارد که این مصرف را باتری هم می تواند تامین کند و به صورت مستقل حتی بدون استفاده از پریز برق در هر مکانی قابل نصب می باشد.
دستیابی به خانه هوشمند دیگر مثل قبل هزینه زیادی برای شما به همراه ندارد. با یک اسکن ساده کد QR دستگاه های جدید را می توانید به شبکه امنیتی خود متصل کنید.هاب یاد شده یک محصول ایده آل برای اتصال تجهیزات جدید کنترلی و نظارتی myDlink Home به شبکه وای فای است.

ویژگی های محصول


    امکان اتصال به وای فای

هاب نقش یک پل ارتباطی میان شبکه وای فای و تجهیزات myDlink Home را ایفا می کند.

    برخورداری از دو پورت اترنت پرسرعت

این پورتها امکان اتصال هاب خانگی شما را به روتر مهیا می کند. با این هاب می توان به تلویزیون، کامپیوتر، کنسول بازی و یا NAS از طریق اینترنت متصل شد.

    مدیریت پروفایل دستگاه Connected Home

برای اینکه در تنظیمات راحت تر باشید، دسته بندی و پروفایل دستگاهها را بر اساس موقعیت نصب آنها تعریف کنید.


تشخیص کوچکترین حرکت در هر گوشه خانه

شما به وسیله نصب کردن چند ردیاب هوشمند در اطراف خانه خود به خانه هوشمند کامل نزدیکتر شده اید.مجموعه خانه هوشمند دی لینک با برخورداری از بستر Cloud و تعامل کامل سخت افزار و نرم افزارهایی که ارائه کرده است، در بازار این محصولات با اختلاف زیاد نسبت به رقبا در صدر است.

سنسور حرکتی (DCH-Z210)

وظیفه اصلی این محصول همانگونه که از اسم آن بر میآید، عکس العمل نسبت به رویت هر حرکتی است. این وسیله کوچک 4*1 اینچی که با باتری هم کار می کند در هر جایی قابل نصب است.
حساسیت این قطعه با برنامه myDlink Home  قابل تنظیم است. میتوان عکس العمل سیستم هوشمند را در قبال تشخیص حرکت سنسور تعیین کرد مانند: روشن شدن چراغ، به صدا درآمدن آژیر و یا ارسال اعلان هشدار بر روی گوشی هوشمند و یا تبلت و یا آغاز ضبط تصویر توسط دوربین. سنسور حرکتی از طریق هاب سری Connected Home به طور مستقیم با اکوسیستم mydlink مرتبط و با کل مجموعه خانه هوشمند هماهنگ می گردد.
مانند سنسور درب یا پنجره سنسور حرکتی نیز مجهز به سنسور نور و دما می باشد. امنیت اطلاعات آن را سیستم رمزنگاری AES با بلاک 128 بیتی و یک سوئیچ ضد تمپر تضمین می کند که مانع از هرگونه حمله مخرب در کار آن و اخلال در ارتباطش با هاب می گردد.


ورودی های خانه از امنیت کامل برخوردار هستند؟

احتمال باز ماندن درب و پنجره ها همیشه هست. ولی در صورتی که ما در خانه هوشمند خود از سنسور های درب/ پنجره استفاده کنیم در صورت بازماندن یا باز شدن به هر دلیلی آژیر فعال می شود و اعلان هشداری نیز ارسال می گردد.

DCH_Z110
سنسور درب و پنجره (DCH-Z110)

نصب سنسور و آهنربای متعلق به آن امکانات جدیدی به خانه هوشمند شما می افزاید.

 این سنسور سه سنسور نور، دما و تماس نیز دارد. این سنسور، باز بودن درها و پنجره ها را تشخیص داده و هشدار میدهد. این هشدار میتواند به صدا در آمدن آژیر، روشن کردن چراغها و یا ارسال پیام و فرمان ضبط تصویر به دوربین باشد.

سنسور دمایی تعبیه شده میتواند قبل از رسیدن به خانه شما را از دمای خانه مطلع کند تا در صورت نیاز سیستم گرمایش یا سرمایش منزل را فعال کنید.

در چه مکانهایی می توان از این سنسور استفاده کرد؟


    درب و پنجره ها

در صورتی که این قطعه را برروی درب و پنجره ها نصب کنید در صورت باز شدن آنها در زمانی که درخانه نیستید شما را به روش هایی که پیشتر گفتیم مطلع می کند.


4  درب پارکینگ

این سنسور از امواج رادیویی استفاده می کند و برای تامین توان خود از باطری استفاده می کند. به همین دلیل نصب آن بر روی درب پارکینگ بسیار می تواند قابل استفاده باشد. ذکر این نکته نیز مهم است که محل استفاده و نصب هاب در پوشش انتن دهی یکدیگر باشند. این سنسور چون امکان ارتباط با سایر محصولات myDlink Home  را دارد میتواند در صورت وجود تشخیص باز شدن درب یکی از علائم هشدار را فعال کند، مانند آژیر.


4  درب قفسه دارویی

در منزل همیشه از این بابت که نکند فرزندان خردسال به قفسه های دارو دسترسی پیدا کنند نگرانی وجود دارد. کافی است از یکی از این سنسور ها بر روی درب قفسه دارو استفاده کنیم تا در صورت باز شدن به ما اطلاع دهد.
به طور کل هر گونه دربی که امکان باز و بسته شدن را دارد، با این محصول قابل کنترل است.
 

ویژگی های محصول

    قرار گرفتن همزمان 3 سنسور در یک قطعه : تماس، نور و دما

در صورت نصب بر روی هر درب و یا پنجره ای، در صورتی که باز بمانند، چراغها روشن شده و یا دروبین ها فعال یا غیر فعال میشوند.

    قابلیت تعامل با سری محصولات Connected Home

با اتصال آن به هاب Connected Home ارتباط آن با سایر دستگاهها برقرار خواهد شد.

    راه اندازی سریع

با استفاده از این محصول و نصب برنامه mydlink Home در یک دقیقه خانه خود را هوشمند کنید.

    امکان کار با باتری

قابلیت کار با باتری، محل نصب آن را بسیار انعطاف پذیر کرده است. باتری هایی که عمری نزدیک به سه سال دارد.


در انتظار شنیدن زنگ خانه هوشمند خود باشید...


صدای آژیر علاوه بر آگاه کردن شما از پیشامد یک خطر، خود می تواند باعث فراری دادن مزاحمان و سارقان شود. این محصول عرضه شده توسط شرکت دیلینک مانع از رخ دادن اتفاقات بد می شود.


DCH_Z510
آژیر خطر مجهز به باتری ذخیره(انتخابی)  (DCH-Z510)

این آژیر خطر که به باتری ذخیره هم مجهز است محصولی کوچک است که می تواند صدای بسیار بلندی تولید کند و همچنین می تواند هرکدام از محصولات myDlink Home را همراه با شنیده شدن صدای آژیر فعال کند، مانند ضبط تصاویر توسط دوربین. این دستگاه قادر است 6 صدای مختلف به بلندی حداکثر 110 دسی بل تولید کند که باعث می شود بتوان برای هر اعلان، صدای ویژه ای تعریف کرد. مثلا صدای آژیر باز شدن درب و پنجره متفاوت از حضور مهمان در مقابل درب منزل باشد.
این دستگاه از سیستم رمز نگاری 128 بیتی استفاده میکند که برای آن امنیت بالایی را فراهم می کند و مانند دیگر محصولات سری mydlink که از باتری بهره می برند، آن را می توان در هر نقطه ای از خانه هوشمند نصب کرد.
مانند دیگر محصولات خانه هوشمند دی لینک نصب و راه اندازی بسیار ساده است و امکان تنظیم ویژگیهای آن با اپلیکیشن کاربردی mydlink Home وجود دارد.

استفاده از آژیر به عنوان دزدگیر

می توان سنسور درب و پنجره و یا سنسور حرکت را در ارتباط با آژیر تنظیم کرد تا به محض باز شدن درب یا پنجره و یا تشخیص هر گونه حرکتی آژیر به صدا در بیاید.
شما اعلان هشدار این وقایع را از طریق گوشی هوشمند خود و یا تبلت می توانید دریافت کنید و همچنین تصویر زنده محل آن را مشاهده کنید.

حفاظت از تجهیزات درون پارکینگ

در زمانی که خواب هستید یا در خانه نیستید اگر کسی وارد پارکینگ شما شود و بخواهد از آن سرقت کند تجهیزات خانه هوشمند شما، این ورود راتشخیص داده و آژیر به صدا در می آید. می توانید سریعا با پلیس تماس بگیرید تا آنها را دستگیر کنند. خانه هوشمند باعث حفاظت از اموال شما شد.

امکان اتصال به سنسور آب وای فای

آژیر DCH-Z510 را میتوانید با سنسور آب DCH-S160 مرتبط کنید تا در صورت تشخیص نشتی آب سریعا شما را مطلع کند. نشت آب وقتی شما در خواب هستید، به مهمانی رفته و یا در مسافرت هستید در صورت عدم تشخیص به موقع می تواند خسارات زیادی به بار بیاورد. خانه هوشمند به کمک شما آمده است تا از این خسارات پیشگیری کند.


ویژگی های محصول


    یک آژیر چند کاره

مجهز بودن به شش صدای زنگ و امکان تنطیم بلندی صدا، انعطاف زیادی به شما برای استفاده های مختلف از این محصول میدهد.    هماهنگی کامل با محصولات سری Connected Home

پروتکل های خاص دیلینک امکان اتصال به هاب Connected Home را به راحتی فراهم می کند.    راه اندازی بسیار سریع

با برنامه myDlink Home در عرض یک دقیقه آن را تنظیم کرده و خانه خود را هوشمندتر کنید.

مورد سرقت قرار گرفتن و از دست دادن دارایی و اموال بسیار دردناک خواهد بود. چه میشود اگر بتوانیم جلو این اتفاق را بگیریم؟ استفاده از سنسور های هوشمند در کنار یک آژیر باعث تامین امنیت خانه شما می شود.

DCH_S220آژیر خطر (DCH-S220)

این محصول یک آژیر برقی است با شدت صدای 100 دسی بل و امکان ارتباط با دستگاههای خانه هوشمند دیلینک را داراست.امکان اتصال به پریز بدون نیاز به کابل اضافی، دارای تکنولوژی WPS برای تنظیم امنیت وای فای و امکان ارسال پیام برای گوشی هوشمند شما در هر مکانی که باشید.

این دستگاه امکان تعامل و ارتباط با انواع سنسورها را دارد. مانند سنسور آب DCH-S160 برای پیشگیری از نشتی مخرب آب، سنسور حرکت DCH-S150 برای استفاده به عنوان دزدگیر، و همچنین یک سنسور دود برای تشخیص دود و یا آتش سوزی.

این دستگاه مجهز به 6 نوع زنگ متفاوت است. شما بلندی هر کدام از زنگها را نیز می توانید تنظیم کنید. شما برای اطلاع از سرقت و یا خطر آتش سوزی به صدای آژیر بلند و برای تشخیص ورود فرزندتان به داخل اتاقش به یک اعلان کم صدا احتیاج دارید.ویژگی های محصول


    آژیر چند منظوره

دارا بودن 6 صدای مختلف و 3 شدت صدای متفاوت دست شما را برای تنظیم آن برای مکانها و شرایط مختلف باز می گذارد.


    قابلیت تعامل با محصولات سری Connected home

با استفاده از پروتکل منحصر به فرد دیلینک آن را به هاب Connected Home متصل کنید.


   راه اندازی یک دقیقه ای

وقتی این دستگاه به تکنولوژی WPS مجهز است، یعنی اتصال آن به شبکه اینترنت فقط با یک دکمه ممکن است. اتصال آن به سیستم خانه هوشمند با استفاده از برنامه myDlink Home بسیار آسان و در عرض یک دقیقه ممکن است.

    همیشه در جریان وقایع باشید

همین که زنگ خطر فعال شود، پیام هشداری فورا دریافت خواهید کرد.

  مانع از آب گرفتگی خانه و زندگیتان شوید

داشتن بیمه حوادث دلیل نمی شود که خانه شما از حوادث در امان بماند. کسی به این علاقه ندارد که خانه اش خراب شود و بعد آن را تعمیر کند.

DCH_S160سنسور آب (DCH-S160)

نشت آب از جمله مخرب ترین اتفاقاتی است که ممکن است به زیر ساخت خانه شما آسیب بزند. لباسشویی، آکواریوم ، سینک آشپزخانه مستعد نشتی آب هستند. در کنار این محلها میتوانید یک سنسور آب نصب کنید و کابل دو متری آن را در محلی که احتمال نشت آب میدهید قرار دهید. اکنون دیگر همین که نشتی آب تشخیص داده شود آژیر فعال خواهد شد.

انجام وظیفه این محصول در تعامل با دیگر محصولات سری myDlink Home معنی پیدا می کند. کافی است این سنسور را با برنامه mydlink Home به یکی از آژیرهای خانه هوشمند خود مرتبط کنید تا به محض تشخیص نشتی آژیر به صدا در بیاید و همچنین به گوشی هوشمند شما پیام ارسال گردد. شما اکنون می توانید با ارتباط با دوربین نزدیک محل نشتی، از آنچه در خانه پیش آمده مطلع شوید. البته اگر سنسور آب را به یکی از پریز های هوشمند شرکت دیلینک متصل کنید به هنگام تشخیص نشتی آب علاوه بر خاموش کردن لباس شویی یا وسیله دیگری که با آب سرو کار دارد میتوانید شیر آب را نیز قطع کنید.ویژگی های محصول


    سیستم اعلان هشدار چند کاره

این دستگاه به کمک زنگ خطر شما را مطلع می کند و با ارسال پیام هشدار، شما از نشتی آب مطلع می شوید و با استفاده از دوربینهایی که در خانه هوشمند شما نصب شده، تصویر آنچه اتفاق افتاده است را می بینید.   یک سیستم یکپارچه با سری محصولات Connected Home

این محصول با استفاده از پروتکل ویژه دیلینک می تواند به هاب Connected Home متصل شود.   امکان راه اندازی سریع

شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن mydlink Home در کمتر از یک دقیقه این محصول را به خانه هوشمند خود اضافه کنید.

 

 

 

فهرست

تنظیمات

ورود

ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم