پریز برق هوشمند دیلینک با قابلیت کنترل و مدیریت از راه دور با رایانش ابری مدل DSP-W215

( )

D-Link DSP-W215 Wi-Fi Smart Plug mydlink Cloud

D-LINK

2,470,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

عصر، عصر خانه های هوشمند است و دی-لینک تمام آنچه از یک خانه هوشمند می خواهید را فراهم کرده است.

دی-لینک یکی از برترین برندها در بازار تجهیزات دیجیتال بوده است. با توجه به اینکه در شرایطی زندگی میکنیم که همه چیز در حال هوشمند شدن می باشد نیاز به داشتن خانه ای هوشمند بیشتر از پیش به چشم میخورد. هدف دی-لینک از طراحی محصولات اتوماسیون خانگی برقراری امنیت و آرامش بوده و با امکان مدیریت تمامی این تجهیزات از راه دور آسایشی باور نکردنی نصیب شما خواهد شد.

خانه هوشمند، آخرین ارمغان دی-لینک است، همگام با تکنولوژی روز. خانه ای که لذت زندگی را به شما هدیه میدهد.

با استفاده از سری محصولات mydlink Home، مبتنی بر اپلیکیشن رایگان mydlink Home از طریق یک تبلت یا گوشی میتوانید تمام لوازم برقی منزل را کنترل کرده، کوچکترین حرکت در خانه را تشخیص داده و حتی اسپیکر قدیمی خود را به اسپیکری هوشمند تبدیل کنید.

اپلیکیشن mydlink Home حکم مرکز فرماندهی تجهیزات هوشمند دی-لینک را داشته و امکان تنظیم، کنترل، نظارت و اتوماسیون منزل را فراهم میسازد. داستان های علمی تخیلی دیروز، به واقعیت علمی امروز تبدیل شده اند.

 

خانه هوشمند دیگر نه کالایی تجملی است نه آرزویی دست نیافتنی! خانه هوشمند اکنون در دسترس شما است

پیش از این، هوشمند سازی خانه تنها ایده ای دور از ذهن بود. اکنون اما به یمن پیشرفت تکنولوژی، این ایده به ثمر نشسته و ما آن را mydlink Home می نامیم. یک "خانه هوشمند" به معنای واقعی کلمه!

هر کجا که هستید و با هر وسیله ای، بی نیاز از کابل، موسیقی دلخواهتان را پخش کنید. با یک اشاره انگشت و از طریق اپلیکیشن، حرکت ها را درون محیط شناسایی کنید. مصرف برق منزل را مدیریت کرده و لوازم برقی را خاموش و روشن کنید.

 

همه چیز را مکانیزه کنید...

از خانه بیرون رفته و چراغ را روشن گذاشته اید؟ تصور کنید بتوان وسایل برقی خانه را از راه دور با یک اشاره انگشت و از طریق گوشی هوشمند و تبلت خاموش و روشن کرد. یا فکرش را بکنید اگر میشد چراغ ها را به سنسور حرکتی متصل کرد تا به محض ورودمان اتاق روشن شود...

 

پریز هوشمند (DSP-W215)

پریز هوشمند DSP-W215، دستگاهی چند منظوره، جمع و جور و کاربر پسند که نظارت و کنترل لوازم برقی را در هر کجا که باشید، حتی دور از خانه برای شما امکان پذیر میسازد. با تعیین برنامه زمانی از طریق برنامه mydlink Home برای لوازم برقیتان، میتوانید مانع از هدررفت انرژی شوید. از همه مهمتر، پریز هوشمند در برابر وارد آمدن خسارت به خانه و لوازم برقی در اثر روشن ماندن غیرعمدی آن ها، محافظت می کند، بنابراین آرامش خاطر را برای شما به همراه می آورد و البته برای تحقق بخشیدن یک اتوماسیون کامل، بی وقفه با سنسور حرکتی وای فای در ارتباط است.

 

تنظیم آسان

دکمه WPS روی پریز هوشمند و روتر را برای ایجاد اتصال با شبکه اینترنتی خانه، فشار دهید. در این حالت پریز هوشمند بطور خودکار به لیست دستگاه ها در برنامه mydlink Home اضافه شده و بلافاصله می توانید تنظیمات آن را شروع کنید.

 

باخبر ماندن

چنانچه مصرف برق از حد مجاز فراتر رفته یا دستگاه متصل به پریز داغ کرده باشد، پیام اخطاری دریافت خواهید کرد.

 

صرفه جویی در مصرف برق؟ چطور ممکن است؟

با اتصال لوازم برقی خود به پریز هوشمند، امکان نظارت و مدیریت مصرف برق خانه برای شما فراهم خواهد شد. برنامه mydlink Home در مورد میزان مصرف برق وسایل متصل به پریز هوشمند اطلاعات دقیقی را ارائه می کند. با استفاده از این اطلاعات میتوانید مدیریت بهتری بر لوازم برقی منزل داشته و در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

 

حفاظت از خانه و لوازم برقی

پریز هوشمند مجهز به یک سنسور حرکتی توکار است که درصورت داغ کردن دوشاخه، برق آن را قطع میکند. دیگر نگران آسیب دیدن لوازم برقی خود نباشید!

تصور کنید...

در محل کار هستید و نمی توانید هنگام بازگشت فرزندانتان از مدرسه به موقع به خانه برسید. هوا تاریک شده و می دانید که آن ها وارد خانه تاریک نمی شوند.

مشکلی وجود ندارد چرا که می دانید قبلاً سنسور حرکتی وای فای mydlink Home را در راهرو و از طریق پریز هوشمند به چراغ رومیزی مرتبط کرده اید. بدین ترتیب به محض ورود آن ها به خانه، سالن کاملاً روشن خواهد شد. پیامی نیز بطور خودکار دریافت خواهید کرد که فرزندانتان در سلامت کامل به خانه رسیده اند.

ویژگی ها

ویژگی های فیزیکی

وزن : 125 گرم
ابعاد : 90x 61 x 35.5 میلی متر
منبع تغذیه : 100to 125 V AC
دمای کارکرد : temp: -20 to 65 °C
رطوبت کارکرد : 5%to 95% non-condensing

ویژگی های سخت افزاری

نشانگر POWER :
نشانگر وضعیت :
کلید WPS :
کلید On/Off :
کلید Reset :

ویژگی های نرم افزاری

استانداردهای IEEE : IEEE 802.11n1
قابليت پشتيباني از سيستم‌عامل‌هاي : iOS 6 or later Android 4.0 or later
مدیریت : با استفاده از نرم افزار موبایلی mydlink myHome
پشتیبانی از رایانش ابری Cloud(MyDlink) :

ویژگی های بیسیم Wireless

Wireless Protected Setup(WPS) :

اقلام داخل بسته بندی

راهنمای نصب :

سایر مشخصات محصول

گواهینامه ها : FCC UL

IEEE 802.11n1
125 گرم
90x 61 x 35.5 میلی متر
100to 125 V AC
temp: -20 to 65 °C
5%to 95% non-condensing
FCC UL
iOS 6 or later Android 4.0 or later
با استفاده از نرم افزار موبایلی mydlink myHome