×
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

حریم شخصی

ثبت شکایات

اولویت لن ایران حفظ حریم خصوصی کاربران سایت است. ما کاملا واقف هستیم که اطلاعات شخصی شما فقط برای شما است و تمام تلاش خود را در زمینه‌‌ی حفظ اطلاعات شخصی و محرمانه کاربران به کار خواهیم برد.
تمامی آن دسته از اطلاعات شخصی که در هنگام ثبت نام و استفاده از بخش‌های مختلف سایت توسط کاربر وارد می‌شوند، محرمانه تلقی گردیده و تحت هیچ شرایطی بدون کسب اجازه از صاحبان اطلاعات، در اختیار فرد ثالث یا نهادها و سازمان‌ها قرار نمی‌گیرند.

علاوه بر اطلاعات وارد شده هنگام ثبت نام در سایت، وقتی که شما وارد سایت لن ایران می‌شوید اطلاعات معین دیگری نیز بطور اتوماتیک ذخیره می‌شوند. مثل آدرس IP کامپیوتر شما، نام مرورگری که با آن وارد سایت شده‌اید، تاریخ و زمان ورود و خروج شما به سایت، نام و نسخه سیستم عامل کامپیوتر شما و صفحاتی از سایت ما که آنها را باز کرده‌اید. چنین اطلاعاتی هویت شما را فاش نمی‌کنند ولی با این وجود در نزد لن ایران محفوظ است و در دسترس دیگران قرار نخواهند گرفت.
    رمز‌های عبور به صورت کدگذاری شده در پایگاه داده ذخیره می‌شوند و حداکثر حفاظت از آنها به عمل می‌آید.  کاربران نیز باید دقت کنند رمز عبور خود را در اختیار هیچ شخص دیگری قرار ندهند.
    لن ایران مانند هر سایت دیگری، ممکن است پیوندهایی با دیگر سایت‌ها داشته باشد. وقتی شما وارد این سایت‌ها می‌شوید مشمول قوانین سایت جدید هستید.
    نقد و نظرات ارسالی کاربران چنانچه حاوی الفاظ نامناسب یا مصادیق مجرمانه باشد، طبق رعایت قوانین وب سایت حذف یا ویرایش خواهند شد.
تیم ما تلاش می‌کند با رعایت سیاست حفظ حریم شخصی، اطمینان کافی را در مورد استفاده از فروشگاه اینترنتی لن ایران، برای شما مشتری گرامی فراهم آورد. امیدواریم با استفاده از فروشگاه لن ایران، تجربه بهترین، امن‌ترین و سریع‌ترین خرید اینترنتی را کسب نمایید.

در صورت داشتن هر گونه سوال و مشکلی با امور مشتریان در تماس باشید.

فهرست

ارتباط با ما

شماره تماس : -2-88140001-021

شماره پشتیبانی واتس اپ : 09022513174

ساعات کاری 9 الی 18

تعطیلات رسمی تعطیل می باشد.

instagram.com/laniran_com

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم