برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.


شبکه به روایت لن ایراناگر شما در عرصه شبکه کار میکنید، شاید به راحتی بتوانید مفهوم یک تامین کننده خوب را درک کنید. داشتن یک تامین کننده بی نقض مانند لن ایران، یعنی آنکه شما یک فروشگاه اینترنتی عالی را در زمینه تامین تجهیزات شبکه دارید. در این متن سعی بر آن است که مفهوم شبکه را با روایت لن ایران بررسی کنیم. جایی که مفهوم ارتباطات برای فردا تعریف میشود.

smart-homes


خانه هوشمند، کلبه ای در دهکده ارتباطاتخانه هوشمند واژه جدیدی نیست، امروزه تقریبا کمتر خانه ای را می شود پیدا کرد که تجهیزات هوشمندی در آن یافت نشود. خانه هوشمند امروزه مفهوم گسترده ای از فناوریهای ارتباطاتی را به خود اختصاص داده است و شرکتهایی زیادی از جمله لن ایران به ارائه محصولات و خدمات گسترده ای در این زمینه پرداخته اند.

خانه هوشمند مرزهای نامعلومی دارد. به این جهت واقعا درک این که چه فناوری را میتوان جزو فناوریهای خانه هوشمند در نظر گرفت، مشکل است. اما عرف قالب آن است که هر خانه ای که با مجموعه ای از سوئیچها، تجهیزات شبکه، و فناوریهای مشابه کنترل شود، در زمره خانه های هوشمند قرار میگیرد.


فروشگاه اینترنتی لن ایران یکی از سایتهای عرضه کننده تجهیزات خانه هوشمند می باشد.هوشمندانه زیستن، روشی برای زیستن در جهان ارتباطات

modem
مودمها، دروازه ورود به شهره ممنوعه ارتباطاتیکی از مهمترین نکته ها برای ایجاد یک خانه هوشمند، مودمها هستند، مودمها در واقع دروازه ورود به جهان هوشمند اینترنت هستند. اکنون مودمها قدرت زیادی پیدا کرده اند و انواع مختلفی از مودمها مانند مودم های ADSL و یا مودم های VDSL را در هر جایی و در هر خانه ای میتوانید بیابید.
این سایت مملو از کالاها و تجهیزات قابل به کارگیری در زمینه شبکه است که به راحتی میتوانند تعریف ما از فناوریهای شبکه و خانه هوشمند را نه تنها در بازار ایران بلکه در بازار جهانی کامل کند.گفتیم که دروازه ورود ما به دنیا شبکه جهانی و اینترنت مودمها هستند. مودم خوب یعنی همه چیز! در واقع هست و نیست شما در اینترنت را یک مودم خوب تعریف میکند. اگر شما یک کاربر خانگی باشید، داشتن یک مودم ADSL با چهار پورت اترنت، یک تجربه عالی استفاده از شبکه اینترنت را در اختیار شما میگذارد. اما مودمهای ADSL محدود به یک شکل و کارایی نیستند. اگر شما در یک شرکت کوچک باشید طبیعتا شما به درگاه بزرگتر و پرسرعت تری نیاز دارید. اگر به سراغ سربرگ مودم ها در سایت لن ایران بروید، میتوانید تنوع قابل توجهی از مودم های ADSL و مودم های VDSL را ببنید. حجم این کالاها و تنوع آنها به قدری زیادی است که امکان برشمردن آنها در این مقاله مقدور نیست. سایت لن ایران این امکان را برای مشتریان خود در نظر گرفته است که تقریبا برای تمامی مودمها توضیح جامعی ارائه داده است تا خریداران به راحتی بتوانند از میان آنها یک مورد مناسب را بر حسب ویژگیهای مورد نظر خود انتخاب کنند.

خوبی فروشگاه اینترنتی لن ایران این است که به شما امکان مقایسه محصولات باهم را نیز میدهد. و این، انتخاب و خرید را راحتتر میکند. لازم به ذکر است که VDSL ها، کارکردها و قدرتها و ظرفیتهای متفاوت تر از ADSL ها را به کاربران شبکه ارائه میدهند که ما در مقاله ای به صورت تخصصی به ذکر این تفاوتها و قابلیتها پرداخته ایم.

بازهم به این نکته اصرار داریم که انتخاب یک مودم درست یعنی همه چیز!!


network-adapter
 
کارت شبکه، قایقی در دریای بزرگ شبکه

 

بعد از انتخاب مودم مناسب، نوبت به انتخاب یک کارت شبکه مناسب میرسد.

کارت شبکه ابزارکی است که به راحتی به رایانه و یا تجهیزات دیگر متصل میشود و امکان اتصال به مودمها و یا سوئیچهای شبکه را مهیا میکند. اکنون در بخش کارتهای شبکه فروشگاه اینترنتی لن ایران این امکان را دارید که از میان حجم انبوهی از کارتهای شبکه، یک نمونه مناسب را انتخاب کنید. امروزه تکنولوژی تولیدات کارت شبکه توسعه زیادی یافته است. از نوع نصب شونده برروی مادربرد گرفته تا فلش هایی که به راحتی به پورت USB متصل می شوند، همه و همه امکانات بی نظیری را به کاربران شبکه میدهند.

فروشگاه اینترنتی لن ایران به مانند آنچه در بخش مودمها ذکر شد این امکان را برای کاربران خود به وجود آورده است تا بتوانید به راحتی از میان انبوهی از کارتهای شبکه با ظرفیتها و قابلیتهای متنوع مورد مناسبی را براساس ویژگیهای برشمرده شده و برحسب نیاز خود انتخاب کرده، و یا اینکه کارتهای شبکه گوناگونی را با همدیگر مقایسه کنید.

خوب اکنون که تکلیفمان را با مودم و کارت شبکه مشخص کردیم، باید برویم در پشت صحنه!!
switches


سوئیچها، روح پنهان یک شبکهسرزمین پنهان سوئیچها!!

سوئیچ در واقع بخشی است که هر آنچه که ما از دنیای شبکه میدانیم در آن اتفاق می افتد.

سوئیچ ها دارای تعداد پورتها، ظرفیتها، قابلیتها و سرعتهای متنوعی هستند. به عنوان یک کارشناس علوم رایانه و شبکه میتوانم بگویم هیچ دو سوئیچی مثل هم در یک شبکه قرار نمیگیرند!!! و انتخاب سوئیچ مناسب نیز کار حرفه ای است.

در انتخاب سوئیچ اگر ابزاری مناسب برای انتخاب در اختیار نداشته باشیم، امکان انتخاب سوئیچ مناسب را هم نخواهیم داشت. فروشگاه اینترنتی لن ایران، امکان انتخاب سوئیچ مناسب را برای کاربران با برشمردن مهمترین ویژگی های آنها فراهم آورده است. در اینجا نیز لن ایران، تنوع سوئیچ ها و هم امکان مقایسه ی آنها و تمام آنچه که کاربران نیاز دارند بدانند را ارائه کرده است.

storage


ذخیره سازی کردن یا نکردن! مسئله اینست!!خوب کم کم ابعاد بیشتری از هوشمند سازی را درک کردیم. این خانه هوشمند ما برای رفتن به مرحله بعد نیازمند حافظه است. یک حافظه خوب برای ذخیره سازی هر آنچه که شما میخواهید.ذخیره سازی با ایمنی کامل و سرعت بازیابی مناسب یک ضرورت است.امروزه حجم ذخیره سازی به شدت افزایش پیدا کرده است. اکنون امنیت سخت افزاری و نرم افزاری و موضوع ذخیره سازی یکی از اصلی ترین دل مشغولیهای اهالی شبکه است. بدون داشتن یک زیرساخت ذخیره سازی مناسب، تقریبا هر چیزی در شبکه محکوم به شکست است. فروشگاه اینترنتی لن ایران تعداد مناسبی از ابزارهای ذخیره سازی را ارائه کرده است. که مانند آنچه که تا کنون گفته شده است قابلیت مقایسه و انتخاب راحت تر را در اختیار کاربران برای انتخاب ذخیره ساز قرار میدهد.شبکه شهر فرنگی است که هزاران قطعه در آن ساخته میشود و گشت کوتاهی در آن نمی تواند شما را به شناخت کاملی از آن برساند.در فروشگاه اینترنتی لن ایران تجهیزات گسترده دیگری مانند دوربینهای شبکه، حسگرها، VOIP ها در اندازه ها، قابلیتها و سرعتهای گوناگونی عرضه شده است.

فروشگاه اینترنتی لن ایران مجموعه ای گسترده از تجهیزات شبکه ای اعم از مودم ها، کارتهای شبکه، سوئیچ ها، ذخیره سازها و غیره را فراهم آورده است و جزو شرکتهای پیشگام در زمینه تجهیزات خانه هوشمند میباشد.

 

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم