×

روش‌های پرداخت در سایت لن ایران

روش پرداخت


1-   پرداخت از طریق درگاه اینترنتی


تمامی مشتریان عضو سایت لن ایران می‌توانند با استفاده از هر نوع کارت بانکی عضو شبکه شتاب از درگاه‌های پرداخت اینترنتی موجود در سایت استفاده کنند و هزینه‌ی خرید خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پیغام پرداخت موفق به معنی ثبت قطعی این سفارش است و مراحل آماده سازی و ارسال سفارش بعد از آن به صورت خودکار انجام خواهد شد.

سفارش کاربرانی که از روش پرداخت اینترنتی استفاده می‌کنند در اولویت پردازش و ارسال قرار می‌گیرد.روش پرداخت اینترنتی


اطلاعات پرسیده شده هنگام پرداخت اینترنتی شامل موارد زیر است:


    شماره 16 رقمی کارت: در اولین سطر شماره 16 رقمی که روی کارت بانکی شما نوشته شده باید درج شود.


   رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی: لازم است قبل از خرید اینترنتی رمز دوم حساب خود را فعال کرده باشید. رمز دوم با رمز 4 رقمی که هنگام استفاده از دستگاه خودپرداز وارد می‌کنید متفاوت است. کارت اغلب بانک‌ها زمان تحویل رمز خرید اینترنتی ندارند. برای تعیین رمز دوم باید کارت را وارد یکی از خودپرداز‌های بانک صادر کننده کارت خود نمایید و بخش تعیین رمز دوم را انتخاب کنید. سپس رمزی را به دلخواه برای کارت خود انتخاب کنید.


    کد CVV2: یک کد 3 یا 4 رقمی که با همین نام بر روی کارت شما درج شده است.

    تاریخ انقضا: تاریخ انقضای کارت نیز روی آن نوشته شده است.


2-   پرداخت کارت به کارت:


 کاربرانی که به دلایلی مثل نداشتن رمز دوم امکان پرداخت اینترنتی را ندارند و نیز در محل تحویل برای پرداخت نقدی حضور ندارند می‌توانند از گزینه پرداخت کارت به کارت استفاده کنند. هر چند درگاه پرداخت اینترنتی لن ایران سریع و امن است ولی در صورت تمایل به استفاده از سرویس کارت به کارت، از شماره حساب و شماره کارت زیر استفاده نمایید:


شماره حساب: 1674298104 بانک ملت به نام میترا تقی زاده حصار


شماره کارت:  3244-2161-3379-6104 بانک ملت به نام میترا تقی زاده حصار3-   پرداخت نقدی در محل تحویل:


برای آسودگی خیال آن دسته از مشتریانی که به پرداخت نقدی هنگام تحویل گرفتن کالا تمایل بیشتری دارند، لن ایران این امکان را نیز فراهم کرده است.(در حال حاضر این روش غیر فعال می باشد)


 هزینه ارسال کالا برای کسانی که آدرس تحویل آنها مشهد و یا یکی از شهرهای تحت پوشش تحویل فوری لن ایران باشد، در مرحله تکمیل خرید کالا محاسبه می‌‌شود.


     لازم به ذکر است در صورتی که سفارش باید از طریق باربری ارسال شود یا مبلغ آن بیش از سی میلیون ریال است، الزامی است پیش از ارسال با استفاده از پرداخت اینترنتی، وجه آن پرداخت شود.

فهرست

ارتباط با ما

شماره تماس : 05131740000

شماره پشتیبانی واتس اپ : 09022513174

ساعات کاری صبح 9 الی 14 عصر 17 الی21

پنج شنبه عصر و تعطیلات رسمی تعطیل می باشد.

instagram.com/laniran_com