روش‌های پرداخت

1-   پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی اعضای ایران شبکه می‌توانند با استفاده از هر نوع کارت بانک عضو شبکه شتاب از درگاه‌های پرداخت اینترنتی موجود در سایت ایران شبکه استفاده کنند و هزینه‌ی خرید خود را به صورت آنلاین بپردازند. پیغام پرداخت موفق به معنی ثبت قطعی این سفارش است و مراحل آماده سازی و ارسال سفارش بعد از آن به صورت خودکار انجام خواهد شد.

ü     لازم به ذکر است تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کردن محصول باید کارت شناسایی نشان دهد.

ü     سفارش کاربرانی که از پرداخت اینترنتی برای خرید استفاده می‌کنند در اولویت پردازش و ارسال قرار می‌گیرد.

1-1-       روش پرداخت اینترنتی:

اطلاعات پرسیده شده هنگام پرداخت اینترنتی شامل موارد زیر است:

  • شماره 16 رقمی کارت: در اولین سطر شماره 16 رقمی که روی کارت بانکی شما نوشته شده باید درج شود.
  • رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی: لازم است قبل از خرید اینترنتی رمز دوم خود را فعال کرده باشید. رمز دوم با رمز 4 رقمی که هنگام استفاده از دستگاه خودپرداز وارد می‌کنید متفاوت است. کارت اغلب بانک‌ها زمان تحویل رمز خرید اینترنتی ندارند. برای تعیین رمز دوم باید کارت را وارد یکی از خودپرداز‌های بانک صادر کننده کارت خود نمایید و بخش تعیین رمز دوم را انتخاب کنید. سپس رمزی را بع دلخواه برای کارت خود انتخاب کنید.
  • کد CVV2: یک کد 3 یا 4 رقمی که با همین نام بر روی کارت شما درج شده است.
  • تاریخ انقضا: تاریخ انقضای کارت نیز روی آن نوشته شده است.

2-   پرداخت کارت به کارت:

 کاربرانی که به دلایلی مثل نداشتن رمز دوم امکان پرداخت اینترنتی را ندارند و در محل تحویل نیز برای پرداخت نقدی حضور ندارند می‌توانند از گزینه پرداخت کارت به کارت استفاده کنند. هر چند درگاه پرداخت اینترنتی ایران شبکه سریع و امن است ولی در صورت تمایل به استفاده از سرویس کارت به کارت، از شماره حساب و شماره کارت زیر استفاده نمایید:

شماره حساب: 1674298104بانک ملت به نام میترا تقی زاده حصار

شماره کارت:  3244-2161-3379-6104 بانک ملت به نام میترا تقی زاده حصار

3-   پرداخت نقدی در محل تحویل:

برای آسودگی خیال آن دسته از مشتریانی که به پرداخت نقدی هنگام تحویل گرفتن کالا تمایل بیشتری دارند ایران شبکه این امکان را نیز فراهم کرده است.

ü     هزینه ارسال کالا برای کسانی که آدرس تحویل آنها مشهد و یا یکی از شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس ایران شبکه باشد، رایگان است.

ü     لازم به ذکر است در صورتی که سفارش باید از طریق باربری ارسال شود یا مبلغ آن بیش از سی میلیون ریال است، الزامی است پیش از ارسال با استفاده از پرداخت اینترنتی وجه آنها پرداخت شود.