برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

درباره برند Mercusys

 

مرکوسیس با هدف امکان دسترسی راحتتر و با کیفیت تر به اینترنت برای تعداد هرچه بیشتر از انسان ها به وجود آمده است. این ماموریت این برند می باشد.

ما بر این باور هستیم در دنیایی که هر روز ارتباطات بشر بیش از پیش می شود، هر فرد باید بتواند به اطلاعات و مطالب با ارزش وبا کیفیت بالا دسترسی داشته باشد. سعی مرکوسیس بر اینست که اعتماد کاربر را جلب کرده و افق های تازه و بیکرانی در استفاده از اینترنت برای ارتباطات لازم و نیازهای روزمره را، بروی هر انسانی بگشاید.

تخصص برند مرکوسیس تامین و تولید تجهیزات ضروری ست که پایه و اساس ارتباطات بشر می باشد. تنوع رو به رشد در تولید روترهای وایرلس، کارت شبکه های Wi-Fi، ریپیتر ها، اکسس پوینت ها و سوئیچ های SOHO که می توانند در استفاده ی بهینه و گسترده از اینترنت به کمک شما بیایند و خانه و یا اداره ی کوچک شما را به یک مرکز ارتباطات با کیفیت تبدیل کند.

فلسفه ی پیدایش این برند بر تحقیق و توسعه برای تولید محصولاتی استوار است که قدرت ایجاد زندگی بهتر را برای بشر دارند. مرکوسیس یک تیم بزرگ متشکل از مهندسینی با سالها تجربه و دانش کافی در زمینه تحقیق و توسعه است. سعی ما بر همکاری با متخصصان فنی در سرتاسر جهان است تا محصولاتی خلاقانه را از طریق مشارکت با تولیدکنندگان معروف و بنام مثل شناخته شده های صنعت تولید چیپ ست از جمله، MediaTekو Qualcomm، تولید کنیم.

تعهد این برند به برتری در یک شبکه عظیم و گسترده جهانی با رویای داشتن زندگی آسوده تر و مدرن تر در بستر ارتباطات بهتر و با کیفیت تر می باشد. ما مفتخریم که محصولاتی با کیفیت بالا را عرضه میکنیم تا بتوانید همیشه و هر لحظه با دنیای دیجیتال در ارتباط باشید و به شما کمک میکنند تا از این ارتباط لذت ببرید.

 

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم