برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

درباره برند Linksysلینکسیس یک شرکت آمریکایی‌ست که فروش تجهیزات سخت‌افزاری شبکه برای خانه‌ها و ادارات کوچک را بعهده دارد. تجهیزاتی همچون انواع روترهای کابلی و بیسیم، سوئیچ‌ها، دوربین‌ها، ذخیره‌سازها، تجهیزات Voip و...

لینکسیس در سال 1988 توسط یک زوج تایوانی Janie و Victor Tsao که به آمریکا مهاجرت کرده بودند ظهور پیدا کرد. بعد از گذشت سالها در سال 2003 این شرکت توسط کمپانی سیسکو خریداری شد و بعدها در سال 2013 به کمپانی Belkin فروخته شد. که هم اکنون نیز صاحب امتیاز فعلی این شرکت می‌باشد. از زمان واگذاری به Belkin این شرکت محصولات جدیدی تحت نام برند Linksys تولید کرد و این برند را نگه داشت. این محصولات دارای رقیب‌هایی در دسته‌ی محصولات برندهایی همچون D-Link، TP-Link و Netgear می‌باشند.
Linksys Logo
اولین محصول کمپانی لینکسیس، زمانیکه توسط زوج تایوانی شروع به کار کرد تولید دستگاه‌های به اشتراک گذاری پرینتر بود که می‌توانست چند کامپیوتر رومیزی(PC) را به یک پرینتر متصل کند. بعد از آن تولیدات کمپانی گسترش پیدا کرد و تولید کارت‌های شبکه و هاب‌ها نیز به محصولات این شرکت افزوده شد.

در سال 1994 تعداد کارمندان شرکت به 55 نفر و درآمد حاصل از تولیدات شرکت به 6.5 میلیون دلار رسید.

در سال 1995 یک نقطه قوت مهم برای پیشرفت تولیدات این کمپانی، ارائه سیستم عامل Windows 95 توسط شرکت مایکروسافت بود که با داشتن یک سری زیرساخت شبکه درون خود سیستم عامل سبب گسترش بازار محصولات این کمپانی شد.

زمانیکه کمپانی به Cisco فروخته شد دارای 305 کارمند و درآمدی بیش از 500 میلیون دلار بود. سیسکو خط تولید شرکت را گسترش داد و در سال 2005 به تولید دستگاه‌های Voip دست پیدا کرد. این محصولات تحت عنوان سیستم صوت لینکسیس (Linksys Voice System) به فروش رسید.

شرکت سیسکو در سال 2013 بصورت رسمی اعلام کرد که امتیاز برند Linksys را به کمپانی Belkin خواهد فروخت. و Belkin 30 درصد از سهم بازار روترهای خانگی را از آن خود کرد. از آن پس کمپانی Belkin قول حمایت و پشتیبانی از محصولات لینکسیس را داد.

فهرست

تنظیمات

ورود

ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم