×
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شرایط و قوانین استفاده از لن ایران

قوانین و مقررات استفاده از سایت

ضمن تشکر و قدردانی بابت انتخاب فروشگاه اینرنتی لن ایران، از آنجا که استفاده و خرید از این سایت به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین استفاده از سایت است، لطفاً کلیه مطالب درج شده آن را با دقت بخوانید.

    توجه داشته باشید که روال کاری لن ایران مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و همچنین قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. کاربر لن ایران نیز موظف به رعایت قوانین مربوط به کاربران است. در صورتی که هر گونه تغییری در روال کاری و قوانین اجرایی لن ایران ایجاد شود، در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد. بنابراین لطفا در آینده نیز، به روز رسانی‌های این بخش از سایت را مطالعه نمایید.تعاریف

در این بخش با واژه‌هایی که در متن قوانین مواجه می‌شوید، آشنا می‌شوید:

لن ایران: فروشگاه اینترنتی لن ایران به آدرس www.laniran.com

محتوای سایت: شامل هر چیزی که در سایت لن ایران منتشر می‌شود، از جمله متن، عکس، خبر، مقاله، مشخصات کالاها، اخبار منتشر شده سایت و ...

کاربر: هر فردی که وارد سایت لن ایران می‌شود، کاربر نامیده می‌شود.

عضو: کاربری که از بخش ثبت نام سایت، ثبت نام خود را تکمیل کند و عضویت او توسط لن ایران تایید شود.

مشتری: کاربر یا عضوی که از فروشگاه اینترنتی ما خرید نماید.

سفارش: کالا یا کالاهایی که عضو انتخاب می‌کند و فرآیند خرید خود را تایید می‌کند.

استعلام: درخواست مشتری برای بررسی موجودی یا تغییرات احتمالی کالاها


قوانین عمومی


1-    محصولات ارائه شده در لن ایران از شرکت‌ها و واردکنندگان معتبر خریداری شده و به صورت آنلاین عرضه می‌گردد. مسئولیت مربوط به محتوا، قیمت، شرایط، کیفیت و خدمات پس از فروش بر عهده شرکت‌ها و واردکنندگان کالا است.

2-    خریداران حداکثر تا 2 روز بعد از ثبت سفارش و تایید آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.

3-    در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز یا مناسبتی، احتمال لغو شدن سفارش به دلایلی مانند اتمام موجودی وجود دارد و ممکن است سفارش گیری جدید و فروش متوقف شود.

4-    کاربران هنگام ثبت نام و عضویت در سایت، دقت کنند تمامی اطلاعات خواسته شده در فرآیند ثبت نام را با دقت کامل پر کنند تا سفارش ثبت شده آنها قابل پیگیری و تحویل باشد.

5-    شما تعهد می‌دهید که از این سایت  به گونه‌ای که باعث هر گونه آسیب به سایت شود، استفاده نخواهید کرد.

6-    خریدار باید قبل از تکمیل فرم سفارش کالا، هر گونه سوال لازم در مورد کالای درخواستی خود را از بخش امور مشتریان بپرسد.

7-    خریدار پس از تایید سفارش خود و در حالت "ارسال شد" یا "پرداخت شد" نمی‌تواند انصراف دهد.

8-    خریدار باید هنگام دریافت کالا از پیک یا مامور پست، با دقت آن را بررسی کند و در صورت معیوب بودن یا مغایرت با کالای سفارش داده شده، از پذیرش آن خودداری کند.

9-    خریدار باید در هنگام مراجعه پیک یا مامور پست، در محل حضور داشته باشد یا ظرف مدت زمان تعیین شده به واحد پستی مربوطه مراجعه و کالای خود را تحویل بگیرد. در صورت برگشت محصول، هزینه ارسال مجدد کالا به عهده خریدار خواهد بود.

10-   مسئولیت پیک، ارائه کالا در محل درب آدرس داده شده است، لذا ساکنین آپارتمان‌های مسکونی یا برج‌های تجاری تقاضای اعزام پیک به طبقات بالا را نداشته باشند.

11-    در صورتی که کالای ارسال شده با سفارش مشتری مطابقت نداشته باشد، لن ایران به تعویض کالا اقدام می‌کند و در صورت عدم موجودی، یا با انتخاب مشتری با کالای دیگری تعویض می‌شود یا وجه پرداختی بازگردانده می‌شود.

12-    در صورت خرید کالا بدون گارانتی، مسئولیت مشکلات احتمالی به عهده خریدار خواهد بود.

تماس با ماارتباط با لن ایران


-    آدرس و تلفن‌های ثبت شده کاربران در هنگام عضویت در لن ایران تنها کانال‌های ارتباطی مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات لن ایران از طریق این کانال‌های ارتباطی صورت خواهد گرفت.
-    لن ایران ممکن است جهت اطلاع رسانی رویدادها، تخفیف‌ها، خدمات و سرویس‌های ویژه به اعضای خود پیامک ارسال کند یا ایمیل بزند. در صورت عدم تمایل به دریافت این گونه پیام‌ها می‌توانید عضویت خود را در لن ایران لغو کنید.
-    توجه داشته باشید که 90001362 تنها شماره‌ای است که لن ایران از طریق آن برای اعضای خود پیامک ارسال می‌کند. وضعیت پردازش سفارش و اطلاع‌رسانی در زمینه خدمات و سرویس‌های ویژه نیز از همین طریق انجام می‌شود، لذا در صورت دریافت پیامک به نام لن ایران از هر شماره دیگری لطفا آن را جهت پیگیری قانونی با استفاده از ایمیل Info@laniran.comدر اختیار ما قرار دهید.
-   امکان دریافت پیام شما از طریق این شماره میسر می باشد .
-    در صورت داشتن هر گونه پرسشی با ما در ارتباط باشید.

فهرست

ارتباط با ما

شماره تماس : -2-88140001-021

شماره پشتیبانی واتس اپ : 09022513174

ساعات کاری 9 الی 18

تعطیلات رسمی تعطیل می باشد.

instagram.com/laniran_com

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم