برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

 ارائه محصول با کیفیت با بهترین قیمت

برای این که بتوانید، یک محصول با کیفیت را با قیمت مناسب خریداری کنید، می‌توانید آن را از طریق سایت لن ایران سفارش دهید و در اسرع وقت و با کمترین هزینه درب منزل تحویل بگیرید.

محصولات عرضه‌شده توسط تیم لن ایران، علاوه بر اصل بودن، از یک گارانتی معتبر برخوردار می‌باشند و نسبت به کلیه محصولات مشابه عرضه‌شده در کلیه فروشگاه‌های دایر در کشور از قیمت کمتری برخوردار هستند.

شما تنها با یک مقایسه بین محصولات ارائه‌شده توسط این سایت و سایت‌های مشابه می‌توانید به میزان تفاوت قیمت محصولات ارائه‌شده پی ببرید. اما درصورتی‌که اختلاف قیمتی بین محصولات مشابه ارائه‌شده در سایت لن ایران با سایت‌های دیگر مشاهده نموده‌اید، می‌توانید با ارسال تضمین بهترین قیمت و تأیید آن توسط کارشناسان تیم، ما به تفاوت قیمت را دریافت نمایید.

 

 

شرایط دریافت ما به تفاوت تضمین بهترین قیمت

 درصورتی‌که قصد ارسال درخواست تضمین بهترین قیمت را برای سایت لن ایران دارید، باید به این مواد توجه کنید. تا با درخواست شما موافقت به عمل بیاید.

  • محصول مورد نظر باید با محصول خریداری‌شده دارای مدل یکسانی باشد و از نظر نکات فنی و رنگ کاملاً با محصول اصلی تشابه داشته باشد.
  • درصورتی‌که درخواست تضمین بهترین قیمت را دارید، باید توجه داشته باشید که فقط به درخواست‌های محصولات اصل ارائه‌شده در بازار رسیدگی خواهد شد و محصولات غیر اورجینال از این قاعده مستثنا خواهند بود.
  • کالای مورد مقایسه باید همانند کالاهای ارائه‌شده در لن ایران از گارانتی و خدمات پس از فروش مناسبی برخوردار باشد. زیرا گارانتی‌های مختلف، قیمت‌های متفاوتی را دارا می باشند.
  • فاکتورهایی که توسط لن ایران صادر می‌شوند، با محاسبه 9% مالیات بر ارزش‌افزوده هستند، همچنین این فاکتورها رسمی بوده و دارای کد اقتصادی معتبر هستند. از این رو محصول مورد مقایسه نیز باید ویژگی‌های ذکرشده را دارا باشد.
  • در صورتی محصول مورد مقایسه قابلیت استفاده از تضمین بهترین قیمت را دارد که، کالای مورد نظر به همراه کلیه لوازم جانبی به شما تحویل داده‌شده باشد. در غیر این صورت مقایسه کالاهای مذکور امکان‌پذیر نخواهد بود.
  • درصورتی‌که کالایی دارای تاریخ تولید و تاریخ‌مصرف باشد ، باید تطابق کامل بین دو کالای مقایسه شده وجود داشته باشد.
  • در صورتی مقایسه دو کالا با ارسال درخواست تضمین بهترین قیمت مقدور خواهد بود که وب‌سایت اینترنتی مورد نظر دارای نماد اعتماد ملی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت باشد و جز وب‌سایت‌های معتبر محسوب شود.
  • درصورتی‌که برای مقایسه کالای مورد نظر به تیم لن ایران درخواست ارسال می‌کنید، کالای مذکور باید در سایت مورد نظر موجود بوده و قیمت آن برای خریداری اعلام‌شده باشد.
  • درصورتی‌که برای برگزاری جشنواره‌های سالیانه، محصولات در لن ایران دارای تخفیف باشد . معیار مورد نظر برای مقایسه میان محصولات به قیمت نهایی پرداخت‌شده محصول بستگی خواهد داشت.
  • در محاسبه قیمت مورد نظر برای مقایسه محصولات مشابه، جدا از هزینه حمل‌ونقل و مالیات ، تنها قیمت نهایی محصول ارائه‌شده ملاک ارزیابی لن ایران خواهد بود.

چگونگی ثبت درخواست تضمین بهترین قیمت

برای ثبت درخواست تضمین بهترین قیمت، شما باید مراحل زیرا را از طریق وب‌سایت لن ایران پیگیری کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.

1-مدارک مستند شده را به همراه کد سفارش مورد نظر، به آدرس ایمیل Info@laniran.com برای بررسی بیشتر ارسال فرمایید.

2- پیش‌فاکتور صادرشده را به صورت یک فایل یا عکس اسکن شده برای لن ایران ارسال نمایید.

3- پیش‌فاکتور ارسال‌شده برای مقایسه ، باید دارای نام فروشگاه و کلیه اطلاعات مربوط به تماس با فروشگاه باشد. هم‌چنین تاریخ و اعتبار پیش‌فاکتور نیز جهت مقایسه محصول مورد نظر باید به طور کامل ذکرشده باشد.

 

4-بعد از ارسال ایمیل توسط مشتری برای مقایسه ، محصول مورد نظر باید تا 24 ساعت در فروشگاه مورد نظر برای خریداری در دسترس باشد.

5-برای مقایسه میان محصولات ارائه‌شده در فروشگاه‌های اینترنتی، شما می‌توانید تنها لینک آدرس مربوط به محصول را برای بررسی بیشتر به لن ایران ارسال کنید. تا کارشناسان بتوانند صحت اطلاعات ارسال‌شده را موردبررسی قرار دهند.

زمان ارسال درخواست تضمین بهترین قیمت

درخواست مورد نظر برای تضمین بهترین قیمت، باید تا 48 ساعت پس از خریداری و ثبت فاکتور محصول به لن ایران ارسال شود.

توجه داشته باشد که بررسی درخواست شما نیازمند زمان برابر با 3 روز کاری خواهد بود. پس تا بررسی کامل درخواستتان صبور باشید. پس از بررسی‌های لازم و در صورت صحت اطلاعت ما به تفاوت وجه به حساب شما واریز خواهد شد.

اگر باز هم در رابطه با چگونگی روند انجام درخواست تضمین بهترین قیمت سؤالی دارید ، می‌توانید توسط شماره (051) با کارشناسان امور مشتریان لن ایران، جهت دریافت راهنمایی بیشتر در تماس باشید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم