برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

best-price

ارائه محصول با کیفیت با بهترین قیمت

برای اینکه بتوانید، یک محصول با کیفیت را با قیمت مناسب خریداری کنید، می‌توانید آن را از طریق سایت لن ایران سفارش دهید و در اسرع وقت و با کمترین هزینه درب منزل تحویل بگیرید.

محصولات عرضه‌ شده توسط تیم لن ایران، علاوه بر اصل بودن، از یک گارانتی معتبر برخوردار می‌باشند و نسبت به کلیه محصولات مشابه عرضه‌ شده در کلیه فروشگاه‌های دایر در کشور از قیمت کمتری برخوردار هستند.

شما تنها با یک مقایسه بین محصولات ارائه‌ شده توسط این سایت و سایت‌های مشابه می‌توانید به میزان تفاوت قیمت محصولات ارائه‌ شده پی ببرید.

درصورتیکه اختلاف قیمتی بین محصولات مشابه ارائه‌ شده در سایت لن ایران با سایت‌های دیگر مشاهده نمودید، می‌توانید با ارسال تضمین بهترین قیمت و تأیید آن توسط کارشناسان تیم، ما به التفاوت قیمت را دریافت نمایید.


 شرایط دریافت ما‌‌به‌‌التفاوت قیمت کالا در تضمین بهترین قیمت از لن ایران

best-price2
 درصورتیکه قصد ارسال درخواست تضمین بهترین قیمت را برای سایت لن ایران دارید، باید به این موارد توجه کنید تا با درخواست شما موافقت به عمل بیاید:

  •     محصول موردنظر باید با محصول خریداری‌ شده دارای مدل یکسانی باشند و از نظر نکات فنی و رنگ کاملاً با محصول اصلی تشابه داشته باشد.
  •     درصورتیکه درخواست تضمین بهترین قیمت را دارید، باید توجه داشته باشید که فقط به درخواست‌های محصولات اصل ارائه‌ شده در بازار رسیدگی خواهد شد و محصولات غیر اورجینال از این قاعده مستثنا خواهند بود.
  •     فاکتورهایی که توسط لن ایران صادر می‌شوند، با محاسبه 9% مالیات بر ارزش‌ افزوده هستند. همچنین این فاکتورها رسمی بوده و دارای کد اقتصادی معتبر هستند. از این رو محصول مورد مقایسه نیز باید ویژگی‌های ذکر شده را دارا باشد.
  •     در صورتی محصول مورد مقایسه قابلیت استفاده از تضمین بهترین قیمت را دارد که، کالای مورد نظر به همراه کلیه لوازم جانبی به شما تحویل داده‌ شده باشد. در غیر این صورت مقایسه کالاهای مذکور امکان‌ پذیر نخواهد بود.
  •     درصورتی‌ که کالایی دارای تاریخ گارانتی از یک شرکت گارانتی کننده ی معتبر باشد، باید تطابق کامل بین دو کالای مقایسه شده وجود داشته باشد.
  •     در صورتی مقایسه دو کالا با ارسال درخواست تضمین بهترین قیمت مقدور خواهد بود که وب‌ سایت اینترنتی موردنظر دارای نماد اعتماد ملی از وزارت صنعت، معدن و تجارت باشد و جزء وب‌ سایت‌های معتبر محسوب شود.
  •     درصورتیکه برای مقایسه کالای موردنظر به تیم لن ایران درخواست ارسال می‌کنید، کالای مذکور باید در سایت مورد نظر موجود بوده و قیمت آن برای خریداری اعلام‌ شده باشد.
  •     درصورتیکه برای برگزاری جشنواره‌ های سالیانه محصولات در لن ایران دارای تخفیف باشند، معیار موردنظر برای مقایسه میان محصولات به قیمت نهایی پرداخت‌ شده محصول بستگی خواهد داشت.
  •     در محاسبه قیمت موردنظر برای مقایسه محصولات مشابه، جدا از هزینه حمل‌ و نقل و مالیات، تنها قیمت نهایی محصول ارائه‌ شده ملاک ارزیابی لن ایران خواهد بود.
  •     کالای مورد مقایسه باید همانند کالاهای ارائه‌ شده در لن ایران از گارانتی و خدمات پس از فروش مناسبی برخوردار باشد. زیرا گارانتی‌های مختلف، قیمت‌های متفاوتی را دارا می باشند.

چگونگی ثبت درخواست تضمین بهترین قیمت:


برای ثبت درخواست تضمین بهترین قیمت، شما باید مراحل زیرا را از طریق وبسایت لن ایران پیگیری کرده و درخواست خود را ثبت نمایید:


1- مدارک مستند شده را به همراه کد سفارش مورد نظر، به آدرس ایمیل Info@laniran.com برای بررسی بیشتر ارسال فرمایید.

2- پیش‌ فاکتور صادر شده را به صورت یک فایل یا عکس اسکن شده برای لن ایران ارسال نمایید.


3- پیش‌ فاکتور ارسال‌ شده برای مقایسه، باید دارای نام فروشگاه و کلیه اطلاعات مربوط به تماس با فروشگاه باشد. همچنین تاریخ و اعتبار پیش‌ فاکتور نیز جهت مقایسه محصول موردنظر باید به طور کامل ذکر شده باشد.

4-بعد از ارسال ایمیل توسط مشتری برای مقایسه، محصول موردنظر باید تا 24 ساعت در فروشگاه مورد نظر برای خریداری در دسترس باشد.


5-برای مقایسه میان محصولات ارائه‌ شده در فروشگاه‌ های اینترنتی، شما می‌توانید تنها لینک آدرس مربوط به محصول را برای بررسی بیشتر به لن ایران ارسال کنید. تا کارشناسان بتوانند صحت اطلاعات ارسال‌ شده را مورد بررسی قرار دهند.


زمان ارسال درخواست تضمین بهترین قیمت:


درخواست موردنظر برای تضمین بهترین قیمت، باید تا 48 ساعت پس از خریداری و ثبت فاکتور محصول به لن ایران ارسال شود.

توجه داشته باشد که بررسی درخواست شما نیازمند زمانی برابر با 3 روز کاری خواهد بود. پس تا بررسی کامل درخواستتان صبور باشید. پس از بررسی‌های لازم و در صورت صحت اطلاعت ما به التفاوت وجه به حساب شما واریز خواهد شد.

اگر باز هم در رابطه با چگونگی روند انجام درخواست تضمین بهترین قیمت سؤالی دارید می‌توانید با کارشناسان امور مشتریان لن ایران، جهت دریافت راهنمایی بیشتر در تماس باشید.

فهرست

تنظیمات

ورود

ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم