هاب USB دیلینک با 4 پورت مدل DUB-H4

( )

D-Link DUB-H4 4 port USB Hub

  • تعداد پورت USB: چهار پورت
  • نوع پورت: USB 2.0
  • منبع تغذیه: آداپتور

D-LINK

2,438,000 ریال

خرید بیشتر از موجودی تلفنی استعلام گردد

افزودن به لیست دلخواه

هاب 4 پورت USB سرعت بالا دی لینک مدل DUB-H4 با قابلیت شارژ هوشمند برای دستگاه های قابل حمل

در برند دی لینک می توان انواعی از هاب طراحی شده به شکل های مختلف را که متناسب با سلایق گوناگون باشد تهیه کرده و مورد استفاده قرار داد که یکی از انواع مدل های این هاب مدل DUB-H4 می باشد که با داشتن 4 پورت USB قابلیت های مناسبی دارد و عملکرد مطلوب را برای دستگاه های مختلف فراهم می آورد. این نوع هاب دارای ویژگی هایی منحصر به خود می باشد که می توان از آن با کمک 4 پورت USB برای اتصال به کامپیوتر و دستگاه های دیگر استفاده کرد و تعداد پورت های موجود در کامپیوتر و یا لپ تاپ را به صورت مناسبی افزایش داد. اتصال این هاب به کامپیوتر و یا انواع دستگاه های مورد نظر ساده و راحت می باشد از این جهت برای تمامی افراد کاربرد مناسبی دارد. هاب DUB-H4 مجهز به آداپتور برق می باشد و از این رو می تواند قدرت بالایی را برای شارژ سریع فراهم آورد و وجود یک پورت شارژ سریع USB قدرت بالایی برای سرعت بخشیدن به فرایند شارژ در دستگاه های مختلف مانند انواع لپ تاپ و آی پد و دستگاه هایی با قدرت بالا فراهم می کند. وجود 4 پورت شارژ سریع در هاب 4 پورت دی لینک DUB-H4 نرخ انتقال داده را به مقدار زیادی افزایش می دهد و این سرعت در حدود 480 مگابایت در ثانیه می باشد. قابلیت اتصال این هاب به انواع پرینترها، رایانه شخصی، لپ تاپ، تبلت، موس، صفحه کلید و انواع دیسک های خارجی و دستگاه های دیگر سبب شده که این وسیله به عنوان یک وسیله مناسب و پرمصرف برای استفاده همگان به فروش برسد.

فناوری مناسب هاب دی لینک مدل DUB-H4

در هاب 4 پورت دی لینک مدل DUB-H4 از آنجایی که می توان سرعت انتقال داده را با پشتیبانی سریع 480 مگابایت در ثانیه مشاهده کرد به راحتی می توان اطلاعات مورد نظر را ذخیره نمود و با سرعت مناسبی به انواع اطلاعات ذخیره شده دسترسی پیدا کرد که در مقایسه با استانداردهای USB سریع تر می باشد.

استفاده مناسب و نگهداری راحت از هاب 4 پورت DUB-H4

هاب دی لینک 4 پورت مدل DUB-H4 به دلیل طراحی ساده ای که دارد دارای وزن مناسبی می باشد و از این رو به راحتی قابل حمل بوده و می توان آن را در هرجایی حتی در هنگام سفر به همراه داشت و آن را در هر مکانی قرار داد بدون آن که حجم زیادی را اشغال کند. یکی از مزایای این هاب این است که می توان از آن بدون آداپتور استفاده کرد که در این صورت هر 4 پورت اضافی USB به راحتی قابل اتصال به کامپیوتر می باشد. برای نصب این هارب نیازی به درایور اضافی نمی باشد و به سادگی قابل نصب روی دستگاه مورد نظر است.

ویژگی ها

ویژگی های فیزیکی

وزن : 36.5 گرم
ابعاد : 63x 63 x 14 میلی متر
منبع تغذیه : 5V/2.5 A DC
دمای کارکرد : Temp: -20°C to 70°C
رطوبت کارکرد : 0%to 95% (non-condensing)

ویژگی های سخت افزاری

پورت USB : 4 پورت (شامل 1 پورت Fast Charge تا 2 آمپر)
نوع پورت USB : USB 2.0
نشانگر POWER :

ویژگی های نرم افزاری

استاندارد ها : USB specification version 2.0 (data rates of up to 480 Mbps) USB specification version 1.1 (data rates of up to 12 Mbps) OHCI UHIC EHCI

اقلام داخل بسته بندی

آداپتور برق :

سایر مشخصات محصول

گواهینامه ها : FCC CE C-Tick
قوانین اتصال : Up to five cascaded hubs Maximum cable length between each hub: 5 m Up to 127 devices

USB specification version 2.0 (data rates of up to 480 Mbps)
 USB specification version 1.1 (data rates of up to 12 Mbps)
 OHCI
 UHIC
 EHCI
4 پورت (شامل 1 پورت Fast Charge تا 2 آمپر)
USB 2.0
36.5 گرم
63x 63 x 14 میلی متر
5V/2.5 A DC
Temp: -20°C to 70°C
0%to 95% (non-condensing)
FCC
 CE
 C-Tick
Up to five cascaded hubs
 Maximum cable length between each hub: 5 m
Up to 127 devices