برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

کارت شبکه فیبر دی لینک PCI 1000Base-SX مدل DGE-560SX

برند:

D-Link DGE-560SX 1000Base-SX LC Multi-mode PCI-e Fiber Adapter

  • نوع کارت شبکه: کابلی
  • پورت اتصال: LC fiber-optical
  • سرعت: 10/100/1000 مگابيت
ناموجود

گارانتی
موجود شد به من اطلاع بده
بستن
مشخصات فنی
3201051

مشخصات

نوع کارت شبکه
کابلی
استانداردهای IEEE
802.3z 1000BASE-SX Gigabit Standard, 802.3x Flow Control
درگاه اتصال
PCI
نشانگر LINK/ACT
دارد
ابعاد
113x 59.2 میلی متر
دمای کارکرد
Temp: 0 to 40 ºC
رطوبت کارکرد
10%to 90% non-condensing
ولتاژ کارکرد
3.3V
گواهینامه ها
FCC Class B, ICES-003, , CE, , I, , BSMI, , C-Tick, , Eye-viewing safety: Laser Class I EN60825-1 standard
قابليت پشتيباني از سيستم‌عامل‌هاي
Microsoft Windows 2000, 2000 server, , Microsoft Windows 2003 server, , Microsoft Windows 2003 x64 Edition, , Microsoft Windows XP, , Microsoft Windows XP x64 Edition, , Linux for Kernel 2.4.x, 2.6.x
سرعت انتقال داده ها
Gigabit
نظرات
بدون نظر

نظربدهید

  • کارایی:
  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد

ویژگی های فیزیکی

ابعاد113x 59.2 میلی متر

ویژگی های سخت افزاری

درگاه اتصالPCI
نشانگر LINK/ACT

ویژگی های نرم افزاری

استانداردهای IEEE802.3z 1000BASE-SX Gigabit Standard, 802.3x Flow Control
قابليت پشتيباني از سيستم‌عامل‌هايMicrosoft Windows 2000, 2000 server, , Microsoft Windows 2003 server, , Microsoft Windows 2003 x64 Edition, , Microsoft Windows XP, , Microsoft Windows XP x64 Edition, , Linux for Kernel 2.4.x, 2.6.x
سرعت انتقال داده هاGigabit

سایر ویژگی‌ها

نوع کارت شبکهکابلی
دمای کارکردTemp: 0 to 40 ºC
رطوبت کارکرد10%to 90% non-condensing
ولتاژ کارکرد3.3V
گواهینامه هاFCC Class B, ICES-003, , CE, , I, , BSMI, , C-Tick, , Eye-viewing safety: Laser Class I EN60825-1 standard

فهرست

تنظیمات

ورود

ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم