کیت استارتر دیلینک مناسب برای راه اندازی خانه هوشمند DCH-100KT

( )

D-Link DCH-100KT Smart Home Starter Kit

    بسته استارتر کیت شامل محصولات ذیل می باشد :

  • سنسور تشخیص حرکت دی-لینک با قابلیت کنترل و مدیریت از راه دور با رایانش ابری مدل DCH-S150
  • پریز برق هوشمند دی-لینک با قابلیت کنترل و مدیریت از راه دور با رایانش ابری مدل DSP-W215
  • دوربین تحت شبکه بی سیمAC عملکرد در 2 باند فرکانسی و قابلیت دید در شب مدل DCS-935L
D-LINK

15,520,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

کیت استارتر دیلینک مناسب برای راه اندازی خانه هوشمند DCH-100KT

پیش از این، هوشمند سازی خانه تنها ایده ای دور از ذهن بود...

اکنون اما به یمن پیشرفت تکنولوژی، این ایده به ثمر نشسته و ما آن را mydlink Home می نامیم. یک "خانه هوشمند" به معنای واقعی کلمه!

هر کجا که هستید و با هر وسیله ای، بی نیاز از کابل، موسیقی دلخواهتان را پخش کنید. با یک اشاره انگشت و از طریق اپلیکیشن، حرکت ها را درون محیط شناسایی کنید. مصرف برق منزل را مدیریت کرده و لوازم برقی را خاموش و روشن کنید.

تصور کنید در محل کار هستید و نمی توانید هنگام بازگشت فرزندانتان از مدرسه به موقع به خانه برسید. هوا تاریک شده و می دانید که آن ها وارد خانه تاریک نمی شوند.

مشکلی وجود ندارد چرا که می دانید قبلاً سنسور حرکتی وای فای mydlink Home را در راهرو و از طریق پریز هوشمند به چراغ رومیزی مرتبط کرده اید. بدین ترتیب به محض ورود آن ها به خانه، سالن کاملاً روشن خواهد شد. پیامی نیز بطور خودکار دریافت خواهید کرد که فرزندانتان در سلامت کامل به خانه رسیده اند.

در راه فرودگاه برای گذراندن تعطیلاتی هستید که مدت ها انتظارش را می کشیدید، گذرنامه ها؟ کنترل بلیت ها؟ کنترل بچه ها در ماشین؟ کنترل... همه چیز روبراه است. اما بعد شک این که ممکن است تایمر چراغ ها را تنظیم نکرده باشید، به جانتان می افتد.

گوشی هوشمند خود را بردارید و برنامه mydlink Home را باز کرده و سپس به ترتیب یک یک چراغ ها را انتخاب کنید و زمان دقیق روشن و خاموش شدن آن ها را برای روزهایی که در خانه نیستید تنظیم کنید. نه تنها چراغ ها بلکه می توانید زمان روشن و خاموش شدن رادیو را نیز در صورت تمایل تنظیم کنید.

بعد از آن با علم به این که تحت حمایت دستگاه ها و تکنولوژی mydlink Smart Home هستید با خیال آسوده به سفر بروید.

 

یک شب زمستانی و دیر وقت در راه خانه هستید. سردتان است و خسته اید. تنها چیزی که می خواهید خوابیدن در یک رختخواب گرم و نرم است، بی شک رختخواب خیلی سرد خواهد بود. اما نباید اینطور باشد!

گوشی هوشمند خود را بردارید برنامه mydlink Home را باز کرده و تشک برقی خود را روشن کنید. به همین سادگی، یک رختخواب راحت و گرم در خانه منتظر شماست

چه راهی بهتر از این که اتوماسیون خانه خود را با یک کیت راه اندازی (استارتر) آغاز کنید؟

دنیای تکنولوژی هوشمند خانگی ممکن است در ابتدا کمی پیچیه و گیج کننده به نظر بیاید. این که به چه سخت افزاری نیاز دارید؟ نحوه کار آن چگونه است؟ برای تنظیم آن چه باید کرد؟

هوشمند سازی خانه خود را با کیت راه اندازی خانه هوشمند دی-لینک آغاز کنید.

کلیه محصولات اتوماسیون خانگی D-Link به طور جداگانه نیز قابل دسترسی است، اما سریع ترین و ساده ترین راه برای هوشمند سازی خانه استفاده از کیت راه اندازی HD خانه هوشمند است، که تمام ابزارهای مورد نیاز شما را در یک بسته جمع آوری کرده، کیت راه اندازی Smart Home HD یک بسته کامل و بی نقص شامل یک عدد پریز هوشمند، یک عدد سنسور حرکتی وای فای ویک دوربین HD است. بدین ترتیب قادر خواهید بود لوازم برقی مورد نظر خود را تنظیم و کنترل کرده و بر مصرف برق آن ها نیز نظارت داشته باشید.

اکو سیستم mydlink Home امکان برقراری ارتباط، کنترل، حفاظت و شخصی سازی خانه را با استفاده از دستگاه هایی که از قابلیت تعامل با یکدیگر برخوردار هستند، فراهم می آورد.

برنامه mydlink Home برای سیستم عامل های iOS و اندروید

اپلیکیشن mydlink Home قلب سیستم خانه هوشمند دی-لینک بوده و با استفاده از آن میتوانید دستگاه های هوشمند منزل از جمله پریزها، دوربین ها،سنسورها، آژیرها و... را کنترل و مدیریت کنید.

کار با این برنامه ساده و بدون هزینه است. کافی ست یک بار آن را نصب کرده و تنظیمات را انجام دهید. پس از آن تمام وسایل بدون دخالت شما وظایف خود را انجام می دهند.

ویژگی ها

اقلام داخل بسته بندی

راهنمای نصب :