کیت امنیتی دیلینک مناسب برای خانه های هوشمند D-Link DCH-107KT

( )

D-Link DCH-107KT Smart Home Security Kit

بسته کیت امنیتی شامل محصولات ذیل می باشد:

  • هاب مرکزی خانگی دی-لینک با قابلیت کنترل و مدیریت از راه دور با رایانش ابری مدل DCH-G020X
  • سنسور Z-Wave درب و پنجره دی-لینک با قابلیت کنترل و مدیریت از راه دور با رایانش ابری مدل DCH-Z110
  • آژیر خطر Z-Wave دی-لینک با قابلیت کنترل و مدیریت از راه دور با رایانش ابری مدل DCH-Z510
  • دوربین تحت شبکه بی سیم دی-لینک با قابلیت کنترل و مدیریت از راه دور با رایانش ابری مدل DCS-935L
D-LINK

12,400,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

دی-لینک از سال 1986 تا به امروز برند منتخب میلیون ها مصرف کننده در بازار تجهیزات دیجیتال بوده و طی این مدت، محصولات شرکت بنا به خواست و نیاز مصرف کننده توسعه یافته اند. خانه هوشمند، آخرین ارمغان دی-لینک است، همگام با تکنولوژی روز. خانه ای که لذت زندگی را به شما هدیه میدهد.

پیش از این، هوشمند سازی خانه تنها ایده ای دور از ذهن بود...

کیت امنیتی خانه هوشمند دی-لینک راهکاری منحصر به فرد مورد نیاز برای حفاظت از آنچه که دوستش دارید.

خانه ما با ارزشترین دارایی ما است، پس باید همواره و حتی از راه دور نیز مراقبش باشیم.

شرکت دی-لینک با هدف افزایش امنیت و بهینه کردن مصرف انرژی سعی در طراحی و تولید و مدیریت تجهیزات خانه هوشمند داشته و با توجه به همگام بودن با پیشرفت تکنولوژی و برخورداری از سطح قیمت مناسب این تجهیزات، در این صنعت بسیار موفق بوده است.

شما میتوانید از راه دور تصویر اتفاقاتی که در منزلتان در حال رخ دادن است را ببینید و یا سیستم روشنایی منزلتان را مدیریت کنید. و همچنین در مواقع خطر، هشدارهای امنیتی را بروی گوشی و یا تبلت هوشمند خود دریافت کنید.

پس از راه اندازی کیت استارتر DCH-100KT نیز می توانم به آسانی دستگاه های دیگر mydlink Home را به شبکه اضافه کنم؟

چرا که نه؟! تمام محصولات mydlink Home به صورت یک اکوسیستم جامع و واحد عمل می کنند. بنابراین نصب و اضافه کردن دستگاه های جدید به خانه ساده و سریع خواهد بود.

کیت امنیتی (DCH-107KT)

کیت امنیتی حاوی سخت افزارهای اصلی اکوسیستم mydlink Home است، از جمله هاب از سری connected Home، مغز متفکر در برقراری ارتباط میان سنسور برقی و باتری دار، آژیرها و سایر دستگاه های متصل به وای فای. بر همین اساس، با بهره گیری از آژیر برقی (دارای یک باتری ذخیره) و سنسور درب/پنجره هوشمند، می توانید نوع زنگ را با توجه به تشخیص باز بودن در یا پنجره تنظیم کنید.

با دوربین های HD تحت شبکه این امکان برای شما فراهم می شود تا با وارد شدن به سیستم، کاملا ناظر اتفاقاتی که در ساختمان می افتد باشید. بنابراین حتی زمانیکه در خانه نیستید می توانید از اتفاقاتی که در خانه می افتد مطلع شوید.

البته این کیت امنیتی ( و استارتر کیت HD)، تازه آغاز ماجراست، در اکوسیستم mydlink Home دستگاه های مختلفی وجود دارند که کنترل، نظارت، هوشمند سازی و حفظ امنیت خانه را برای شما امکان پذیر می سازند. قابلیت هایی که تا امروز تنها در اختیار افراد خاص بود، اکنون تمام و کمال در اختیار همه ما است.

محصولی ایده آل برای ایجاد یک سیستم نظارت خانگی که انعطاف پذیری و آسودگی خاطر کامل را به ارمغان می آورد.

تصور کنید در راه فرودگاه برای گذراندن تعطیلاتی هستید که مدت ها انتظارش را می کشیدید، گذرنامه ها؟ کنترل بلیت ها؟ کنترل بچه ها در ماشین؟ کنترل... همه چیز روبراه است. اما بعد شک این که ممکن است تایمر چراغ ها را تنظیم نکرده باشید، به جانتان می افتد.

گوشی هوشمند خود را بردارید و برنامه mydlink Home را باز کرده و سپس به ترتیب یک یک چراغ ها را انتخاب کنید و زمان دقیق روشن و خاموش شدن آن ها را برای روزهایی که در خانه نیستید تنظیم کنید. نه تنها چراغ ها بلکه می توانید زمان روشن و خاموش شدن رادیو را نیز در صورت تمایل تنظیم کنید.

بعد از آن با علم به این که تحت حمایت دستگاه ها و تکنولوژی mydlink Smart Home هستید با خیال آسوده به سفر بروید.

ویژگی ها

اقلام داخل بسته بندی

راهنمای نصب :