برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

آمریکا یا اروپا؟

نوشته شده در تاریخ1396-08-25 102
دوست داشتن0

آمریکا بهتر است یا اروپا ؟ یکی از اصلی ترین دغدغه افرادی که قصد مهاجرت یا سفر به کشوری دارند این است که چگونه می توانند بهترین مقصد را برای خود انتخاب کنند. همیشه سعی می کنند پیش از اینکه مقصدی برای خودشان در نظر بگیرند در مورد آن اطلاعات کاملی بدست بیاورند تا بتوانند در جستجوهایشان به بهترین مکان برسند.

اگر می خواهید بین آمریکا و اروپا یک مقصد را برای خودتان انتخاب کنید پیشنهاد می شود ادامه این پست را به دقت مطالعه نمایید البته فراموش نکنید که انتخاب مقصد به سلیقه شما بستگی دارد و باید پیش از اینکه تصمیمی بگیرید هدفتان را از مهاجرت و یا سفر مشخص کنید.

آمریکا یا اروپا؟

در بسیاری از موارد اگر از افراد بپرسید که آمریکا بهتر است یا اروپا ؟ سریعا پاسخ میدهند که آمریکا ولی اگر تجربه ی ندارید بهتر است برای پاسخ دادن کمی تامل کنید.بسیاری از افرادی که پاسخ خود را آمریکا اعلام می کنند به دلایل زیر است:

۱)در بعضی از دوره ها تعداد مهاجرانی که به آمریکا رفته اند از تعداد مهاجران به اروپا بیشتر بوده است و شاید همین موضوع سبب شده تا افراد فکر کنند که امریکا برای مهاجرت و زندگی بهتر است.آمریکا جز سرزمین های است که نژادهای متفاوتی در آن حضور دارند به گونه ی که کمتر کسی می تواند ادعا کند که آمریکایی است.

۲)دومین موضوعی که می تواند سبب افزایش مهاجران به آمریکا شود این است که افراد جذب مدرنیته و پیشرفت آمریکا می شوند.جالب است بدانید این موضوع نمی تواند در تمامی شهرها و قسمت های آمریکا دیده شود و در هر کشوری ممکن است شما طرح ها مدرن و ساختمان های آسمان خراش را مشاهده کنید پس نمی توان گفت که امریکا از این نظر از اروپا جلوتر می باشد.

۳)نرخ بیکاری را اگر بررسی کنید متوجه می شوید که این میزان در آمریکا بیشتر از اروپاست ولی برخی فکر می کنند که آمریکا با نرخ بیکاری روبرو نیست.البته امارها ممکن است هر مدت تغییر کند و زمانی که میخواهید مهاجرت کنید باید این موضوع را به دقت بررسی کنیدو آمارهای جدید را بدست بیاورید.

۴)نشان دادن جنبه نمایشی و لوکس بودن آمریکا از گذشته تا کنون سبب شده تا مهاجران زیادی به سمت آمریکا بروند، بخصوص که آمریکا از دیرباز در ذهن مردم ایران ، کشوری پرقدرت و بسیار پیشرفته تداعی شده است. لازم است بدانید اگر به آمریکا بروید قطعا متوجه می شوید آنچه که فکر می کردید با آنچه که وجود دارد در بسیاری از موارد متفاوت است.

۵)موضوع آزادی از جمله مواردی است که سبب می شود امریکا به اروپا ترجیح داده شود مثلا آمریکا به شهروندان اجازه میدهد اسلحه به همراه داشته باشند و در مواقع لزوم از خود دفاع کنند ولی باید بدانید تعریف آزادی خود جداست و برخی به علت اینکه عاشق راحتی و بی قانونی هستند امریکا را انتخاب می کنند ، اروپا جز قسمت های است که بیشتر از امریکا به قانون و … اهمیت داده می شود.

۶)شرایط آب و هوا در اروپا معمولا برای ایرانیان قابل درک و تحمل نیست ولی آمریکا از نظر شرایط اب و هوایی می تواند با روحیات ما سازگاری بیشتری داشته باشد.

۷)در مورد پرداخت مالیات ها نیز باید بدانید که آمریکا دارای مالیات های بیشتری است و به گونه ی که برخی پرداخت مالیات را در آمریکا اصلا عادلانه نمی دانند و همین موضوع سبب شده تا اختلاف طبقانی در آنجا بیشتر باشد ولی در اروپا به این موضوع بیشتر رسیدگی شده و سعی شده تا افرادی که درآمد بیشتری دارند مالیات بیشتری نیز پرداخت کنند.

منبع:زوم تک

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

تنظیمات

ورود

ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم